İyi ki varsın, siz de olmasanız ? Bu soruma daha çok cevap bekliyorum. Sizce ilkler neden unutulmaz?

Bu soruma daha çok cevap bekliyorum lütfen, okumamazlıktan gelmeyin! İçine kapanık bir insanım, burada sorduğum soruları cesaret edemiyorum kimseye sormaya. Kaç yaşıma geldim, doğru düzgün bir ilişkim olmadı. Pek gerek duymadım. Dediğim gibi biraz utangaç çekingenim bu konularda. Mesafeli davrandım erkeklere hep.

Derken birisi ile konuşmaya başladım. O kadar farklıydı ki, beni kandırdı denilebilinir. Yani hoşuma da gitmiyor değildi ama sınırlarım prensiplerim vardı, yani geçmekten korkuyordum. Benden hoşlandığını söyledi. Ve uzun süre sonra bende ona açıkladım.

Araya birşeyler girdi derken. Bitmek zorunda kaldı. Ben korkuyordum çünkü. Hazır değildim. Onun da zamanını çalmak istemedim. Bunu hak etmiyordu.

Ama şimdi neredeyse 6 ay olacak ve ben hala onu düşünüyorum.

Bana ilkler unutlumaz demişti. öyle de oldu sanırım.

Ama onun daha öncede ilişkleri olduğu için. Beni unutmuştur bile.

Sizce ?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Bence unutmuştur.. O senin ilkin , sen onun ilki değilsin o yüzden senin için zor...

hiç kimse ilk aşkını ilk öpüştüğü anı , ilk elini tuttuğu anı unutmaz..

Ve şu da bir gerçek ki yeni tanıştığın insanda ilk zamanlar onu arayacaksın , yaptığı her tavrı onun tavrıymış gibi görüceksin fakat sonra , hissettiklerin ilk yaşadıklarından daha yoğun ve daha farklı deneyimler olacak...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• evet unutmuştur hayalinle turşu kurmasını bekleme.

0|0
    0|0
    • daha nazik cevap verebilirdin

• onun zamanını çalmak istemedim demişin ya,sen istemedinmi ayrılmayı ben öyle anladım turşu ordan sebep

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk aşkimizi unutamayiz ki...

Benim ilk aşkim 2 sene sürdü.. beni seviyor zannetmiştim, ki yanilmişim.. Gitti evlendi :(

O ilk heyecan, ilk yakinlaşmalar, birine karşi büyüyen ilk duygular .. bunlar unutulmaz..

0|0
    0|0
  • ah o ilkler yokmu onlar unutulurmu hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...