Fenerbahçeye ne oldu?

Fenerliyim koyu sayılmam ama maç kaçırmam Fenerbahçe neden gittikçe kötüye gidiyor. Bide maç muhabbeti yapan kızlar itici mi fener ve ben sorunum işte.. Fenerbahçe ve ben neden kötüye gidiyoruz. İsteyen cevap versin. Neden sizce?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Fenerbahçe'nin en temel problemi başarısız bir yönetime sahip olması. Şüphesiz futbol takımın yönlendiren, organize eden takımın başındaki yönetim kuruludur. Aziz Yıldırım bundan önceki yıllarda başarılı bir başkan olabilir fakat son yıllarda bence oldukça başarısız bir başkandır. Takımın şuanki durumuna bakacak olursak; Vitor Perreira'nın sezon başlamadan hazırlık kampında gönderilmesi gerekiyordu. Bu konuda çok geç kalındı. Yeni gelen teknik direktör Advocaat takımı yeni yeni tanımaya başladı, Türk futboluna oldukça uzak. Transferleri bile kendisi yapmadı. Ayrıca Fenerbahçe'nin kadrosu da bence yetersiz. Kuşkusuz süper ligin tartışmasız en iyi 2 beki Gökhan ve Caner'i kaybetti, Nani'yi kaybetti. Gökhan'ın yeri kısmen Wiel ile doldurulsa bile, Caner ve Nani'nin yerleri doldurulamadı. Hasan Ali yetersiz, İsmail devamlılığı yok. Nani yerine alınan Lens muamma. Bunun dışında 10 numara mevkisinde oynayacak, oyun kurma, servis yapma, top sürme rollerini üstlenecek bir kilit oyuncusu yok. Bu bölgede Diego vardı. O da tam olarak yeterli değildi. şu an hiç yok. Her şeye rağmen Advocaat tecrübesiyle takımı toparlayacaktır, devre arasında 10 numara ve diğer gerekli bölgelere transferler yapılırsa eski günlerine kavuşabilir... Tabi Aziz Yıldırım olduğu sürece uzun vadede başarı geleceğini düşünmüyorum. Çünkü yönetimsel olarak birçok problemler ve uygulanan transfer politikalarındaki yanlışlıklar ortada...

0|0
    0|0
    • 2ay

Maşallah profsun kadıköylüsün galiba

• 2ay

Eyvallah kadıköylüyüm bilmek zorundayım jsndjsnfnd

• 2ay

:)))))

En İyi Kız Görüşü

• bence itici değil. ben de fanatik olmayan bir fenerliyim. bimiyorum ne oluyor. asılmıyorlar dandik de değil futbolcularımız önümüzdeki maçlara bakıcaz ne diyim

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ya yeni transferleri sevmedim zaten emenike falan yedekte yatıyo böyle takıma ne oldu

• 2ay

buna ben de dikkat ettim iyileri oynatmıyorlar. türkiyenin maçı olduğunda da iyilerini oynatmadılar ama gene de almıştık kıl payı sanırım

• 2ay

Hatırlamıyorum aynen ya arda falan oynamamıştı

Erkekler Ne Diyor 22

• Uçtu uçtu kuş uçtu / Yandı, yürek tutuştu hadisesi (dizelerdeki kuş kanarya oluyor) dikdatörlükle yönetilen toplumlar gibi dikdatörlükle yönetilen takımlar da korku imparatorluğunun esiri olur takım ya çok iyidir ya da çok kötü istikrarlı bir form çizgisi ortaya koymazlar Galatasaraylıyım gsnin de durumu iyi sayılmaz Türk futbolu genel anlamda artık kendini sorgulamalı siz bayan arkadaşlarımız bile artık içinde bulunduğumuz durumu sorguluyorsa federasyon geç bile kaldı!

0|0
    0|0
  • Bİlende konusuyor bilmiyende Fenere Bişey oldugu yok hoca 1 ay önce geldi sezon baslamişti viedolardan topcu izliyor revizyona gidiliyor bir senelik birşey degil bu gelecekteki başarılarin yatirimi evet saç baş yoluyoruz ama sonu güzel olcak İnsallah ve Zorya denen takim Futbolu Bilen Arkadaslar ShaktarDoneksi' Yenen Bir takım kötü bir takım değil bizde cok iyi degiliz ama İnsallah güzel olcak Sabır işi biraz

0|1
    0|0
    • 2ay

Valla ben bilmiyenim ama öğrenmeliyim artık :D

• 2ay

Benim hayatımın büyük kısmı futbolla geçiyor bundan ziyade ilgilenmeyi sevdigim en büyük spor dali ve amatör'de top oynuyorum Güney amerika'dan Tut Meksika Şili Çogu Ligi'de takip Ediyorum İddaa' oynamayida sevenlerdenim tabiki :D

• Fenerli değilim ama deneme tahtası kadro çıkarsa her maç olacagı bu devamını bekliyoruz :D

1|1
    0|0
  • Hiç sorma be takım hiç zevk vermiyor büyük bir sorun var kolay çözülecek gibi de durmuyor. Ruh yok takımda ben hiç böyle görmemiştim bizim takımı kötü oynardı ama bir karakter koyardı ortaya o da yok. Nedeni ise yönetimsel hatalar. Gönderilen teknik adamlar ve oyuncular -hiçbir neden yokken-. Bu yönetim miladını doldurdu önceden fark ediyordum takım biraz daha iyiyken bile ama artık sahaya da yansıdı bu durum.

0|0
    0|0
  • Ben maç muhabeti yapan bir kiz buldum mu kaçırmam hemen evlenir lig tv bağlar fener gol gol diye bagiririz : )) fener fener fizik sorunu var uyum sıkıntısı var futbolcular da alışması lazım. Ama buda zarar verir takıma sen kötüye gitme Allah yeter de geç

0|0
    0|0
  • insanların haklarını yediler, şimdi mazlumların ahları çıkıyor yavaş yavaş. bunlar daha iyi günleri...

0|0
    0|0
  • maç konuşan kızlar itici değil panpa bence aşırı değilse çekiciliği bile var fener neden kötuye gidior çünkü diktatör var başında o ne derse o oluyor.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım itnesi yüzünden gitsede kurtulsak artık

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe cami duvarına işemiş

0|0
    0|0
  • aziz yildirim cok sivri dilli ve sert bir yapiya sahip. gelen teknik direktör de futbolcuda bir iki seferden sonra artik dayanamiyor.

0|0
    0|0
  • maç takip etmiyorum iddaayı bırakalı çok oldu xD :D

0|0
    0|0
  • 3-5-2 den 4-3-3 e döndü hatta t. direktör değişti normaldir yani bu süreç geçicidir.

0|1
    0|0
  • aziz çarptı feneri

0|0
    0|0
    • 2ay

Hadi ya jdjckskfmf

• 2ay

sana yazmanı bekliyorum ama

• 2ay

sanada iyi geceler

• Seni bilmm ama FB kötü v evt kadro seçiminden teknik taktik yanlışlardan