BodyBuilding yapan birinin Gece geç yatmasının zararı.

Arkadaşlar bodybuilding yapıyorum ve karbonhidrat tozu felan protein tozu kullanıyorm kilo alamıyorm gine ve ben hergün gece geç saatlerde yatıyorm acaba bunun zararı varmıdır gece saat 3 4 de yatıyorm buyüzden olailbirmi bir türlü kilo alamamam ve tozlardan verimlilik alamamak cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bişey olmaz ayın 5 inde bende başlıyorum akşam 9 dan sonra gidicem ama ben o tozları falan kullanmıycam spora alışık olduğuum için kas ağrım olmaz günde 4 tane yumurta yer bol bol karbonhidrat proteinli gıdalar tüketirim osuruğum biraz zehirleyici olur ama eee naparsın kalça kası yapmak kolay değil

0|0
    0|0
    • haha yumurtalar felanmıs bir yere kadar bunları git istediğine sor kardeşim ben biliyorum yemeyi etmeyi ama bir yerden sonra vücut proteine ihtiyaç duyuyor ve yumurtayms felan onlarla anca ya yağ yaparsın ya da kilo ama protein tozu ilekaslarını şişirir genişletirsn bu işler böyle proteini kullanıyosan diyelim arkadaşından yumurta felan yersen extra protein alirsan cok iyi olur senn için tavsiyem sana proteinsiz bulaşma bu işe.

• :D tamam abi bulaşmam

Kızlar Ne Diyor 4

• Toz kullanmadan yapilmis kafam kadar kol kasi olan nisanlimi cok seviyorum. Ya git protein agirlikli beslen. Bol bol su ic. Yoruyorsun bobregini bosu bosuna. Sabirli olun az.

0|0
    0|0
    • ben yiyeceklerden alamadığım proteini felan protein tozu ile karsılıyorm ben karbonhidrat tozu felanda kullanıyorm smdi nişanlınızın yaşına göre değişir cnki yaşı ne kadar büyük olursa o şeklde metobolizma yavaşlar ve kg rahat alır daha yapılı olur görünümü benim sorunum metobolizma bakin resimdeki benim vücudum cok iyi kg lazm iste...

• en geç 23te yat.

0|0
    0|0
    • Aynen 23 ya da 00 da yatmak en iyisi cnki gece lere kadar bos bos pc nn basındaym zararı kaslar yoruluyor bünye yoruluyor dinlenmek istiyor bende bunu engelliyorm gec yatarak..

• vitamin haplarıal

0|0
    0|0
  • düzenli beslen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşırı derece de kilo almanı etkilemez ama kaslar vücut dinlenmeye çekildiğinde onarıma başlar ve gelişir sen devamlı aktifsen ve dinlenme için vakit ayırmıyorsan dediğin gibi uyku düzeninde bozuksa kesinlikle bir kısım zararları olacaktır.

0|0
    0|0
  • kas gelişiimini sağlayan en önemli etmen hg yani büyüme hormonudur bunu yüksek tutman için glisemik indeksi yüksek gıdalardan uzak dur, bol bol egzersiz yap kilonun 30 da biri litre su iç.gece yarmadan 2 saat önce 1 bardak süt iç ve en geç 22:00 da yat ne kadar erken yatarsan karanlıkdan o kadar fazla yararlanırsın . odan sessiz,serin ve karanlık olsun ayrıyeten sırt üstü yat .

0|0
    0|0
    • GH olacaktı büyüme hormonu düzeltme.

Gece vücut GH salınımını maksimum yaptığı için ne kadar erken uyursan o kadar GH(büyüme hormonu) salgılar bu da gelişimini etkiler.

• yanlış yazmışım arkadaş bende biliyom gh o tamada son 2 cümleni niye yazdın? aynısını yazmışım zaten

bide ok adar biliyon kendin cevap atsaydın benim cevaba yorum göndermeseydin

• daha yeniysen orta seviye bir vücudun yoksa bunlara fazla dikkat etme derim yinede 100%100 gelişim ve sonuç almak istiyorsan 3 denklem eat-sleep-gym bunlardan en önemlisi olan sleep tabikide önemli.. şimdi vücut yapında önemli ?

0|0
    0|0
    • Profilimdeki gibi tek eksiğim kilo yapım var ama kg lazm...

• onu o kadar takma kafana yapında iyi yanii ama iyi uyuyakrk gelişmen tabiiki daha da hızlanır...

• adamım hasar gören kaslar gece sen uyurken yani hareketsizken onarılır o yüzden gelişme olsun istyosan 11 12 gibi uyu

0|0
    0|0
  • Selamun Aleyküm..

Bende Fitness yapıyorum. Karbonhidrat + Amino + Creatine kullanıyorum. Şuana kadar 3 kilo aldım, kas ağırlığı olarak hedefim 3-4 kilo daha almak. Sana önerim, sırf toz kullanıyorsun diye beslenmeni ve düzenli uykunu bozma..

0|0
    0|0
  • süt iç erken uyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...