Zayıfladım ve o tontiş yanaklarım kayboldu yanaklarım çöktü ben de kendimce bir çözüm buldum işe yarar mı :( ?

Gizli Üye
Bir 7-8 kilo verdim vücudumdan memnunum ama yanaklarım çöktü yaa yüzüm çöktü :( Bide bugün 2 yıl önceki fotolarıma bakınca farkı daha iyi gördüm yanaklarımı herkes beğenirdi benim ki ben de beğenirdim sevimli gösteriyordu :( Ama şimdi zayıfladım diye çöktüler. Vücudum şişman görünmesin ama yanaklarım birazcık tontiş olsun istiyorum. Bu yüzden yanaklarım için biraz kilo alıp, vücudumun formunu korumak amacıyla spora devam etsem sıkılaşma antrenmanlarına yani, bir sonuç alır mıyım bu işlerden anlayan arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum? :(
Zayıfladım ve o tontiş yanaklarım kayboldu yanaklarım çöktü ben de kendimce bir çözüm buldum işe yarar mı :( ?