Zayıfladım ve o tontiş yanaklarım kayboldu yanaklarım çöktü ben de kendimce bir çözüm buldum işe yarar mı :( ?

Bir 7-8 kilo verdim vücudumdan memnunum ama yanaklarım çöktü yaa yüzüm çöktü :( Bide bugün 2 yıl önceki fotolarıma bakınca farkı daha iyi gördüm yanaklarımı herkes beğenirdi benim ki ben de beğenirdim sevimli gösteriyordu :( Ama şimdi zayıfladım diye çöktüler. Vücudum şişman görünmesin ama yanaklarım birazcık tontiş olsun istiyorum. Bu yüzden yanaklarım için biraz kilo alıp, vücudumun formunu korumak amacıyla spora devam etsem sıkılaşma antrenmanlarına yani, bir sonuç alır mıyım bu işlerden anlayan arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum? :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo yapma daha kilo al kol bacak calis mekik snav cek sıkı diri gorun vucut olculerin ne

0|0
    0|0
    • 2ay

ama o zaman da ya kaslı yüzücü kadınlar gibi olursamm :(

• 2ay

boyum kısa 1.63 :( kilom 53..

• 2ay

Daha ne olcak abs (sixpacks) seviyosan yaz bana😂

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkesin yapısı farklı mesela ben kilo vermeye yüzümden başlarım ilk yüzüm zayıflar kiminin göbeği kiminin bacağı ilk önce zayıflar kilo alırken de aynısı geçerli o yüzden yanakların ne zaman tontiş olur onu kimse bilemez ama kilo alırsan sonunda olur 😃

0|0
    0|0
  • hall olur az cok dene gor

0|0
    0|0
  • Allah Kolaylık Versin Bacım :D

0|0
    0|0
  • sakız çiğnemek yüz kaslarını çalıştırır ve bu ise sana yüzünün çökmemesini sağlar

0|0
    0|0
  • Evet alırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cevaplara geldim😀

1|0
    0|0
    • 2ay

sakız demiş biri 😀

Yükleniyor...