O benim öğretmenim! Yardımınıza ihtiyacım var!

Gizli Üye
Evet...Üye olmamın da amacı olan ve uzun süredir kafamı kurcayalan o soru ya da sorular topluluğu. Ben bir dershaneye gidiyorum ve dershanemde genç bir öğretmen var. Aramızdaki yaş farkı 2 ya da 3 ve o, henüz okuyor. Arada kafamı kaldırdığımda göz göze geliyoruz ve bana gülümsüyor. Kimi zamanlarda iki gözünü birden yumup çok tatlı bir şekilde gülüyor. Tüm öğrencileri arası çok iyi hepimizle tatlı tatlı atışır. Dikkat ettim esprilerinin çoğunu yaparken benim gözlerimin içine bakıyor, göz kırpıyor. Yakın zamanda da hiç gereği yokken iki gün üst üste 3 kez koluma dokundu bir şey anlatırken ve nasılsın filan diye sorarken. Bizim sınıfın çoğu kız iki erkek var aramızda. Bunlardan biri yanımda oturuyordu, sonra diğer arkadaş da geldi sınıf doldu diyerek onları diğer sınıfa gönderdi, aslında her zaman sığdığımız sınıftı. Birkaç kez yolumuz aynı olduğundan birlikte gittik. Heyecanla bir şeyler anlatıp durdu bana. Yol boyunca gözlerimiz neredeyse hiç ayrılmadı. Yani tamam ben paranoyağım orası kesin ama herşey öyle çok da normal değil, değil mi? Öğretmen konumunda olduğundan böyle bir şeyin açığa da çıkartamaza diye düşünüyorum ama şimdi önemli olan benim değil sizin neler düşündüğünüz ? Şimdiden teşekkürler.
O benim öğretmenim! Yardımınıza ihtiyacım var!
8 Cevap