Bu durumda ne yapardınız tek cözüm yolu ne olurdu

Hayatınızın en kötü günlerinin size yaklastığını bilseniz bir olaydan dolayı cok üzüleceğinizi hissetseniz ne yapardınız ? Bulundugunuz yerden gitme gibi bir sansınız olmasa o kötü günleri atlatmak icin ne yaparsınız...o günler bana cok yakın ve icim daralıyor sıgmıyorum hic bir yere. İcime atıyorum hep

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• O en kötü günlerden kasıt ne?

0|0
    0|0
    • Hayatımda dönüm noktası gibi bir sey sevdigim insanı hic kavusmamısken kaybediyorum ve elimden huc bir sey gelmiyor dur gitme bile diyemiyorum

• Ben acı cekiyorum diye gitmicek mi sanki.hem o beni begenmez ki cevremdeki takin dostlarım sacmalama sen onun yanında daha güzel kalıyosun diyo ama ben hayalimde bile ikimizi yanyana yakıstıramıyorum o kadar iyilerine layık ki gözümde büyüttügüm icin mi cok yakısıklı yoksa gercekten öyle mi bilmoyor ama sonuc olarak cirkinim yakısmıyorum ona belkide degilimdir ama gecmiste yasadıgım bazı seylerden sonra özgüvenim kalmadı kimse cirkinsin demedi ama iki kez.terkedilmemi hep buna bagladım

• Ne biliyorsun belkide gitmeyecek. Gitse bile belkide iş ciddileşecek evleneceksiniz uzak şehirlerden evlenen insanlar yok mu? Herkes yakıştırıyormuş işte yav bir dene içinde kalmasın hiç değilse. İki kere terk edilmek çirkinlik anlamına gelmiyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• Başa gelen çekiliyor ama o üzüntülere karşı güçlenirdim, sper alırdım, kalelerimi kurardım..

0|0
    0|0
  • valla açıyorum bir çiğ köfte bide yayık ayran yiyorum mutluluk veriyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...