Erkekler bacakları kalın kadınları çok mu itici buluyorsunuz ?

link bacaklarım linkteki siyah ayakkabılı kadınınki gibi fizigim falan tam yerinde. kilolu degilim, cılızda degilim. bel ölçüm falanda iyi,ama bugün elbise giydigimde arkadaşlarım yedigini bacaklarına mı veriyorsun, naptın kendine? dedi bende dikkatli baktım gerçekten bacaklarım büyümüş çok mu itici duruyor ?

Güncellemeler:
güncelleme yapmaktan hoşlanmam ama

link tam olarak resimdeki gibi fizigim.

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• gayet güzel tam yerinde zaten erkekler çokta cılız kızları sevmezler kız dediğin az balık etli olur :D

1|0
    0|0
  • kalın bacak anlayışı değişmiş arkadaşlar

1|0
    0|0
    • ya bilmiyorum itici duruyor gibiydi bide arkadaşıma baktım ip incecik dahada psikolojim bozuldu kilo almaya calısıyordum daha kilo falan almam bende diyorum yedigim nereye gidiyor :D

• bacakların böyleyse daha kalın sayılmaz canını sıkacak bir durum yok şuan :)

• güncellemeye de baktım benim anlayışıma göre gayet iyi kalın gelmiyor bana :)

• Yok be iyisin

1|0
    0|0
  • Bence tam tersine kalın bacak daha çok sever erkekler mesela ben kadın dediğinde kemikli olmaz be azıcık etli olucak dimi ama :) bak hadiseye nasıl ilgi görüyordu kilo verdikten sonra çok eleştirildi bacakları inceldi :D

1|0
    0|0
    • haklısın aslında :D

itici durmasında bak bana bak bana demesede olur :D

hatta demesin :D

• onlar ne anlar be hayatımda hiç böyle cılız kızları sevmemişimdir . Linktede bacakları gayet iyi bence zaten ben minyon tipli ama cılız olmayan tipleri severim çok şeker oluyorlar :) yani fazla uzun bacaklı sevmiyorum :D

• sagol teşekür ederim valla moralim yerine geldi sabahtan beri takıntı oldu bende :D

netten bacak inceltme egzersizlerine falan bakmaya başlamıştım :D

• sanmıyorum kı oyle oldugunu ama sen guzel buluyorsan sorun yok o zaman :))

1|0
    0|0
  • hadise gibiyse kalın bacaklısın.

1|0
    0|0
    • kalın bacaklıyım tamam onu kabul ettik te itici mi duruyor.?

• valla açık söyliyim. ben sevmiyorum. ama zevk meselesidir. ben ince ,uzun ve pürüzsüz bacak seviyorum. bacak özel ilgi alanım bu arada:))

• Fotoğrafsız nasıl söyleyek arkadaş D belki arkadaşların dalga geçmek için söylüyordur.

1|0
    0|0
  • bu bacak kalınsa ben ince bacak görmedim.

1|0
    0|0
  • Bu kadın bildiğin taş.

1|0
    0|0
  • yok severlerrr

0|0
    0|0
  • Bence çok hoş duruyor, ama tek sıkıntı öyle bacakları kapatinca kalın tok duruyor ve bu kötü, gösterdiğin gibi bacağını etekle gösterirsen hoş durur

0|0
    0|0
  • Taşsın taşşşşş :))))

0|0
    0|0
  • fazla kalınsa evet kadın bacağı zarif ve pürüzsüz olcak parlıcak böyle gözlerini alamıcaksın ahhhh bayılıyorum ya bacakalrınıza :D

0|0
    0|0
  • İnce bacaklar daha hoş.

0|0
    0|0
  • evet çok itici oluyor. ama duruma göre şimdi çocuk doğurup da oyle olduysa hiç umrumda olmaz.

0|0
    0|0
    • :D 18 yaşındayım

çocukla falan alakasız yani çok yürüyüş yapıyorum sabahları falan ondan oldu heralde :/

• ben şimdi baktım da siyah ayakkabılı çok da kalın değilmiş onun yanındaki kalın ama. kaslandın mı yani :)

• sanırım öyle oldu :D

yok ben daha yürüyüş falan yapmycm .(

• Sizin ince bacak anlayışınız deri-kemik ile sınırlı ise, bu linkteki bacaklar çok kalın.

0|0
    0|0
    • yok hayır da ne bileyim itici duruyor gibi me geldi roberto carlos gibi olck yakında Allah korusun :D

• Bence gayet hoş duruyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• galiba yandaki kadının bacagı gibi demek istedin çünkü onunkiler kalın diğeri normal arkadaşlarında normalle şişmanı ayıracak kadar zekidiler heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...