Roaccutane kullandınız mı?

roaccutane kullandınızmı?faydasını gördünüz mü?ben daha 2ci ayımdayım her şey güzeL gidiyor :)

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• muhakkak yararını görürsün..görmeyen yoktur...sadece karaciğer testlerini düzenli yaptır her ay..onlar önemli ve nemlendiricileri düzenli kullan..

1|0
    0|0
  • Profilimdeki Resimlere Bak Bende 7 Ay Roaccutane Kullandım Suratım GÖzükmüyordu Şimdi Baby Face SAdece Yapman Gereken Biraz Eziyet Çekip 7 Ay Kullan 4 5 aydada cilt lekeleri kendiliginden kayboluyor.

1|0
    0|0
  • kullanmadım ama kullanan gördüm bazen sivilveleri çoğaldı

derslerde uyudu değişti biraz ama sonun da iyi oldu

1|0
    0|0
  • Öyle bir anlattın ki roaccutane dediğin şeyi ot falan sandım :D ben 2 aydır kullanıyorum her şey güzel gidiyor falan :D ismi de zaten Jameika'yı çağrıştırıyo :D

0|0
    0|0
  • kullanmadım ama eczanede çalışan biri olarak gördüğüm iyi bir ilaç ama doktorunun tavsiyesinden dışarı çıkma

0|0
    0|0
  • bndede sivilce var fakat sağ yanakda sol anlmda cenemde başka yerde yok işte maşşalah diyim:D ama öyle ilaçlar cildi berbat etmekle yani zarardan bşka bişe vermiyor niye takıyosnz ki yalan bu sivilcler gidecek zati:D

0|0
    0|0
    • gitmiyor ki :/

• iyi olur :)

• Rocco siki sekermi ne o.o

0|0
    0|0
  • kullanmadığım için faydasını görmedim. ama doktor gözetiminde kullanıldığında fayda görülür. komşu ya da memnun gözetimsizliğinde kullanılması son derece risklidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 8 ay kullandım. Yanağımda kistik akneler vardı şu an hiçbiri kalmadı ilk 3-4 ay sivilcelerim fazlalaştı sonrasında hepsi geçti. Ruhsal olarak da daha hassas ve alıngan oldum henüz şu an normalleşmeye başlıyorum :D Aknelerinin nedeni hormonal bir sorunsa KESİNLİKLE ROACCUTANE KALICI BİR ÇÖZÜM DEĞİL.

0|0
    0|0
  • neredeyse haziran ve sen 2. ayındasın

hangi gerizekalı doktor başlattı

güneş yüzünden canın acıyacak,teninde lekeler oluşabilir,halsizlik cabası

evet etkili ama yaz aylarında kullanılmaması gerekiyor

0|0
    0|0
  • dudakların kuruyordur.. ? sivilcelerinin artması lazım bu aylarda..?

0|0
    0|0
  • Yüzüm tertemiz oldu.

1|0
    0|0
  • Ben kullandım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...