Fenerbahçe'nin başına kim gelmeli?

Aykut Kocaman'ın bugün ki istifasının ardından boş kalan teknik direktörlük pozisyonu için medya bir çok ismi yazıp çizmeye başladı.. Peki başkanlık yetkisi sizin elinizde olsaydı siz kimi takımın başına getirirdiniz?

Küçük bir anket yapmak istedim, seçenek belirtmiyorum dilediğiniz ismi yazabilirsiniz..

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• ben olmalıyım

2|2
    0|1
    • Erkekleri yönetmeyi sevdiğin kesin.. ama en az 24 delikanlı olacak kadronda iyi düşün.. Ve her hafta bir seçim yapıp ilk 11'i belirlemek zorunda kalacaksın emin misin? Seni zorlayabilir diye düşünüyorum :))

Kızlar Ne Diyor 6

• zico olabilir ama aziz yıldımla onun arasıda kötü.büyük ihtimalle yabancı gelecektir.

0|1
    0|0
  • Var bir kaç isim gündem de olan ..

İşin ilginç yanı taraftarın bir kısmı ''Rıdvan Dilmen' i istiyo

0|2
    0|0
  • Tolunay Kafkas :D

0|1
    0|0
  • Zico mesela.

0|1
    1|0
  • yabancı isim olmalı

0|0
    0|1
  • yılmaz vural

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• zico olabilir

0|1
    0|0
  • GSli olarak bence FB Lucescuyu alırsa büyük iş yapmış olur o değilde Bizim ülkemizde malesef 1 sezon başarısız olursan direk gönderiyorlar teknik direktörü çok yanış birşey bu Sir Alex Ferguson yıllardır M.Unitedde ve başarıları çok yüksek adamın başarısız olduğu sezonlarda oluyor ama M.United yönetimi adama şans tanıyor tak diye deiştirmyior bizim kulüpler gibi .

0|1
    0|0
  • Lucescu Mart ayında 2 yıllık sözleşme yaptı takımıyla ama Fener'in başına gelmesini istediğim en çok teknik adam diyebilirim..

0|1
    0|0
  • ajdar gelsin:)))

0|1
    0|1
  • Esila19 gelsin;)))

1|1
    0|0
  • Luiz Aragonez EN KEK ONUN ZAMANINDAYDILAR=)

0|1
    0|0
  • Aykut hoca yerine Azize istifa etseydi keşke. Koyu Galatasaraylıyım ama Aykut hocayı çok severim.

0|1
    0|0
  • yılmaz vural baba

0|1
    0|0
    • Yedek kulübesinde yaptığı hareketlerden ve kendini kontrol edememesinden ötürü pek sıcak bakmıyorum kendisine ben..

• ya bizde yabancı merakı var adam şuan türkiyedeki hocalara bin basar evet fener büyük kulüp o da ona göre davranır adam 60 yaşında tecrübeli

• öyle abuk subuk hareketler yapmayacağına dair yemin etsin, kitaba el bassın o zaman sıkıntı kalmaz benim açımdan :D

• haydar baş

0|0
    0|1
  • yılmaz vural

0|0
    0|0
  • Guardiola gelse süper olur

0|1
    0|0
    • Yeni sezon için Bayern Münihle anlaştı o.. Sözleşmeyi imzalayalı neredeyse üç ay oldu..

Yükleniyor...