1.89 BOYUM VAR KANAT OYUNCUSU OLAMAZ MIYIM?

herkese selamlar arkadaşlar ben 6 yaşindan beri futbol oynuyorum futbol oynamaya kanat olarak başladım şimdi ise sol kanat oynuyorum ama bana boyun cok uzun kanat oynuyamassin diyorlar boyuma göre cidden topla birlikte cok cabuk hızlanabiliyorum. ama hocalarim boyun cok uzun pivot forvet felan oyna diyorlar kanat oyuncusu olma şansım yok mu?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• futbolun değişen düzeninde kanat oyuncularının çok daha fazla rolü var. her mevkiinin klasik oyuncusu gibi, artık klasik kanat oyuncuları da kalmadı. tek görevleri dribling yapmak ve içeri körleme orta kesmek değil. ters kanattan gelecek ortalar için, topsuz koşuyla ceza sahasına gitmeleri gerekiyor/gerekebiliyor. burda da pozisyonu tamamlamak için boy ve fizik kuvvete ihtiyaç olabiliyor. veya oyun üstünlüğü kaybedildiğinde doğaçlama olarak atılacak uzun topları, hocanın ''kenarlara doğru atın'' talimatıyla, yine boyunun ve fiziğinin avantajını kullanıp daha düzgün değerlendirebilirsin.

holosko, bebe, babel, kuyt, bir dönem kanatta oynayan burak yılmaz... bu adamların da hepsi 1.80+ boyla ligimizin üst düzey takımlarında oynadılar. olamazsın diye bir şey yok.

0|0
    0|0
  • O hocaların sanki çok biliyorlar her sene 100 tane genvi avrupa kulüplerine yolluyorlar sankide konuşuyor pezvnkler.. Bende 10 numaraydım zorla 2 verdiler seçmelerde rezil oldum döndüm evime.. Futbol hayatımı bitirdi eşşeklikleriyle şerfsizlerr

0|0
    0|0
    • 2ay

2 sene önce galatasarayin yazın seçmelerine gitmiştim kanat oynamak istemiştim sağ bek oynatmışlardı bundan yetişmiyor oyuncular

• 2ay

Hiç bir boktan anladıkları yok laflarına Baksan hepsi fergusson kesilir. Hatta ondan bile daha iyi olduklarını zannederler. Sorsan lan kaç futbolcu yetiştirdin. Sıfırr (0). Şuanda futbolcu olanların hepsini araştır tamamının bir tanıdığı akrabası dayısı filan zamanında ön ayak olmuştur. Gerçek süper yeteneklerin şansı yok bir sktigmm ülkesinde...

• bencede forvet oynamalisin kanat oyuncusu icin zor bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...