Yüzme biliyor musunuz? bir sorunum var :)

ben yüzebiliyorum ama resmen fobi gibi bir durum var bende

ayağımın kuma değmediği yerlere gidemiyorum.

basmadığı yerde yüzmediğiniz zaman nasıl dengede duruyorsunuz detaylı bir açıklama lütfen çok önemli :(

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle panik yapmayın panik yaparsan dengen kaybolur ve su yutarsın bende çok geç öğrendim ama derinde yüzmen için sakin ve sürekli ayak çırpman lazım yorulduğunda sırt üstü vücudunu gerdirerek kulağına fazla su kaçmayacak şekilde denizin üstünde yatabilirsin çok uzun süre olursa yorar dikkatli ol ...

1|0
    0|0
    • mesela ablam çok açılıyor ve bakıyorum yüzmüyor nasıl o şekilde kalıyor?

• ayak çırparak kalırsın zaten ayak çırptığında su havada tutuyor seni ama bir süre yorulursan dediğim gibi denizde yatarsın ama vücudu yatarken hafif gericen yatakta yatar gibi değil yani hafif kascan yani yoksa batarsın :)

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 sene öncesine kadar o korku bende de vardı ama yendim :) suyun üzerinde yatmayı bırak bağdaş kurup oturuyordum sırt üstü düz yüze biliyordum sırt üstü dura biliyordum gel gelelim ayaklarım yere değmesi gerekiyor açılma korkum vardı :D iki sene önce altınoluk da harika denizi olan plajda sırt üstü yüzerken farkına varmadan dubaları geçmiştim ve arkadaşım lan yüzmeyi biliyorsun işde buraya kadar gelmişsin dedi arkamı bir döndüm :D ama panik yapmadım aynen yüzmeye devam o korku gitti tavsiye ederim ama yanında iyi yüzmeyi bilen biri olsun önemli nokta panik yok ;) :)

1|0
    0|0
  • öncelikle boyun hizası yerlerde bunu deneyin sonra derin yerlerde deneyin...ayaklarınızı ördek ayagı gibi sürekli sallayın avuçlarınıza birsey alıyormuş gibi yapın ve ters cevirin .. bunu da köpek patisi gibi aşagı yukarı sallayın .sakin olun yavas nefes alın . boyundan üstünüz suyun üstünde duracaktır

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• arkadaşlar bilgilerinde sadece ayak kullanılarak yapılabilecegini söylüyor.paletle mi yüzüyorlar bunlar? paletsiz el kullanmadan suda asılı kalmak imkansız

• Yanında yüzme bilen birisi ile alıştırma yap.Daha derin yerlere konuşa konuşa gidersiniz bir iki hafta devam et alışacaksın.

1|0
    0|0
  • Annemde senin gibi basamadığı yerlerde yüzemiyor havuzda yuzebiliyor o fobisini yenemedi belki sen yenebilirsin havuzda yüzmeyi dene

1|0
    0|0
  • Biliyorumda.. Sigara yüzünden açıkta soluğu tersten almaya başlıyorum sdfhgsd

1|0
    0|0
  • Nefes Kontolu Yapabiliyorsan Yüzme Bilmene Gerek Yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok çırpınmayıp kendini deniz anası gibi suya bırakınca bulaşık süngeri gibi suyun üstünde kalıyosun

1|1
    0|0
    • Bayan kramp falan girerse bir ses etmeniz yeterli kıyıdan sizi dikizliyorum.. Şey yani bakıyorum dshgjfs

• Suyu muhafaza edip uçlardan damlatıyor.. Buda kesintisiz su kaynağı dfjkhskjsf

• dskfjjhsd

• boyu geçmeyen yerde yüzmek zor olmuyor mu bana çok sıkıcı geliyor

bi şey yapmana gerek yok zaten suyun üstünde kalıyorsun paniklemezsen

1|0
    0|0
  • Ben de seviyorum yüzmeyi ama ayağımın basmadığı yere gitmiyorum, derinde yüzmem gerekirse yetişkinler için olan kolluklardan takıyorum.bu sayede korkumu yendim sayılır, ayrıca kolluk takmakta utanılacak hiç bir şey yokmuş, yıllardır boşuna sudan uzak durmuşum.

0|0
    0|0
  • Aynı durum bendede mevcut.. Ama kücükken yoktu. Bir bogulma tehlikesinden sonra böyle oldum..

0|0
    0|0
  • Kendini suya bırak rahatla. Temiz sularda yüz ki dibini gör için rahat etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...