Bir site arıyorum ama ?

Yabancıların açtığı chatleşme sitesi istiyorum. İngilizcemi gliştirmek için yabancılarla konuşmak istiyorum. Ama site kaliteli olmalı yani konuşuyorsun yabancı taklidi yapan türk çıkıyor falan ben mektup arkadaşı gibi birşey istiyorum. Bilen var mı öyle bir site ?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• var... Wahsington Post

New York Times

News.com.au sitelerindeki haberleri oku, altına yorum yaz, yorumlarına cevap verenler çıkar... Hem dilin gelişir, hem tartışma yeteneğin...

1|0
    0|0
  • www.chatroulette.com Yabancılarla istersen türkler de var.Görüntülü sohbet edebilirsin.Eğlenceli oluyor.Öyle kamera karşısında orasını açan bulamazsın pek.

0|0
    0|0
  • Dostum ben ingilizce hazırlıktayım gel beraber konuşalım ?

0|0
    0|0
  • bir tane var ... rus sitesi ingilizce konuşan çok. face nin farklısı... bir bak www.vk.com

0|0
    0|0
  • ekler misiniz beni size sorularım var da:D

0|0
    0|0
  • tblop.com

0|0
    1|0
  • 2 ay önce sorulmuş ama napım aklıma takıldı bende mektup arkadaşlığına başlıcamda sana bir sorum dedim tecrübelerini öğrenim . naptın yapabildin mi arkadaş?

0|0
    0|0
    • İnterpalstan buldum 2 tane biriyle tartıştım diğeri şizofren çıktı.. Bendeki şans :D ikisiyle de konuşmuyorum şimdi yeni bulmam lazım :)

• yeni bir yorum atacam ama gizli değil sonra beni arkadaş olrak eklermisiniz size sorularım varda tecrübenizden yararlanmak isityorum :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kitap okusan daha çabuk gelişir İngilizcen.

0|0
    0|0
  • onun yerine ing filmler izle. tr altyazılı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...