İlk yumruk neyereye atılmalı beyler? Ayrıca kendinden daha kilolu birini nasıl yıkarsın?

Kavgada ilk yumruğu çeneye mi vurmak daha mantıklı yoksa karına mı vurmak daha mantıklı rakip senden daha kilolu ve iri yapıda? Rakip benden daha kilolu 80 kilo falan ben ise 60 nasıl yıkabilirim sizce?

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Karın boşluğuna vur nefesi kesilir.

0|1
    0|0
  • vurma yazık

0|1
    0|0
  • Çenesine vur burnuna kafa at gozunude yumrukla yere yatır saçını yol salla okulda eskiden oyle yapiyordum ise yariyor. Sonra arkadas felen toplarlar korkutmaya çalışırlar korkma dayak yiyecegini bile bile gir kavgaya.

0|0
    0|0
    • 2ay

Korksam kaçardım zaten saçını yol olmadı ama :D

• 2ay

Çok ilginç hayata erken atılmışsın.

• Boğazına at bir yumruk

0|0
    0|0
    • 2ay

Olabilir mantıklı aferin kız :D

• 2ay

Kikirdak yapi var sorun olur o an siddetini ayarlayamazsin

• 2ay

@pukemon Anladım sanırım ilk yumrukta ilk önce çene ya da karına vurmak daha mantıklı olacak bir de heyecanı nasıl yenebilirim sinirlenince kendimi kontrol etmekte zorlanıyorum düşünmüyorum resmen.

• once kulak sonra burun ve hayalar super uclu

0|0
    0|0
  • Kavga etme ya boşver kötü çocukmusun sen

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet kötü çocuğum :)

• 2ay

Emin ol bazı insanlar laftan anlamıyor eğer kendi seviyesinde anlayacaksa onun seviyesinde konuşmasını da bilirim. Teşekkür ederim yorumun için.

• 2ay

Rica ederim

• Omuza

0|0
    0|0
  • hayalarına tekme at acıyla eğilince yumruğu çak çenesine

0|0
    0|0
    • 2ay

Ceneye yumruk nasil atsin o an 😂

• 2ay

@pukemon om zaman diz atsın çenesine ne biliyim yaaa

• 2ay

Diz atilir guzel taktik o 3 vurusta adam iptal 👍

Erkekler Ne Diyor 20

• Göğüs kafesinin tam ortasında bir damar boşluk vardır sağlam vurursan sekteye uğratabilirsin nabzı sarsılır solukları düzeni değişir etkisiz hale gelebilir. Ama iyi denk getirmen lazım olmadı Ciddi bir kavga olacak ise eğer alttan burnuna sağlam bir şekil vurursan yine kendini bir süre kaybeder sonrada beline ya da bacağına dizini kıracak (eğecek) şekilde vur dengesini kaybedecektir.

0|1
    0|0
  • tekmeyi ihmal etme bikaç tırnağı pençe gibi bırak ve yüzüne kedi gibi vur yüzü kanıyınca öfkesi onu bodoslama damlaya sürüklüyor tekniği bozuluyor sonra yere yık tabi sende çullan da 😀 sonra bir elin yüzüne yapışsın kafasını yere vur diğer elin boğazını sık ve haraket ettikçe tırnaklar girecek 😈 ayakları da yerde denge için kullan.. 2 metrelik dev gibi çocuğa da veya uzun boy yapılı çocuğa da işler 😀.. tabi bikaç kişi ile kavga edeceksen sakın bunu uygulama

0|1
    0|0
  • Bu ülkenin kolluk kuvvetleri yok mu? Ne gereği var yok yere sinir harbine girip, sonunun belli olmadığı bir maceraya girmenin? O sinir anında belki rakibini öldüreceğini veya onun seni öldüreceğini düşünerek, bu işi polislere ve savcılara bırakmalısın..

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok bir şey olmaz sadece gurur meselesi ağır küfürler falan altında kalamam.

• Sıralama şöyle önce burna kafa çeneye yumruk karın boşluğuna tekme ve nakavt ama dikkat et rakibin kilolu değil sen zayıfsın ava giderken avlanma

0|1
    0|0
  • Kilo onemli degil. Aranizda boy farki yoksa ve yakin mesafede isen kafayla baslamak ideal. Biraz mesafe varsa ceneyle-elmacik kemiklerinin arasina vurabilirsin. Onun haricinde kilolu insanin karnina vurmak onu cok etkilemez.
    Daha da uzaksa baldirlarina vuracagin saglam bir tekme o an sendeletir. Sonrasinda saydirirsin.
    Yine de bunlar bos seyler. Once yumruk atmasini bilmen lazim

0|1
    0|0
  • Boğazına vur, hatta atiksen kulağına vur dengesi dağılır. Kulak tozunu alırsın adamın, sallandıkça döversin. Hiçbişey bilmiyorsan seri seri burnuna yapıştır

0|1
    0|0
  • burnuna at

0|1
    0|0
  • Cene alti veya pankreas

0|1
    0|0
  • Karin boslugu , sonra karnini tutup egilcek, egilince dizinle kafasina vur sonra dirseginle beline 😏

0|1
    0|0
    • 2ay

Rakip benden daha ağır eğildiği zaman iterse düşmekten korkuyorum düşersem iş biter.

• 2ay

Dusersen kafaya tekme atarsin zaten sersemler o

• Diz kapağının arkasına tekme at önce birisi dengesi bozulur ama düşmez o esnada aynı hareket yönünde ikinci hamleni yap ağırlığı hep onun boynunun bittiği yerden ver ki moment kazanabil üzerine çıktığında karın bölgesine otur kalmasın vurucağın yerler hep karınbölgesi olsun en yağlı kısmı orasıdır iç organları daha rahat hasar görür ama çirkefçe bir kavga istiyorsan kural tanımıcaksan gırtlağına vur burnuna var dalgaya vur göğüs kafesinin birleştiği noktaya vur oraya yumruğunu yatay değil dik vur yumrupunun kemik kısmı denk gelsin ve yumruğu hemen çekme ama ölürse karışmam haberin olsun

0|0
    0|0
  • Burnuna vur burunda beyne giden damar var ama sağlam vur sersemleşsin sonra vurmayı burakma

0|1
    0|0
  • Kafa at kafa buruna

0|1
    0|0
  • kaburga ile bel kemiğinim arasinda bulununan boşluğa vur baktın oraya vurmak için fırsatın yok gırtlağına vur nefes alıp verişi hızlanıcak ve başının dönmesine sebep olacaktır yine vuramam diyorsan kulağının orasına vur dengesini bozacaksın baktın hiç bişey yapamıyon t@şşaklarına vur ya daha ne anlatayim

0|0
    0|0
    • 2ay

Gırtlak tehlikeli olmaz. Belden aşağısı şerefsizlik olur en mantıklısı kulağın ordaki çene eklemi zaten.

• 2ay

yok len tehlike falan deyil vur dediysem soluk borusunu parçala demedim naptın sen

• Surata vur

0|1
    0|0
  • ben direk çeneye çakıyorum zaten ayağa kalkanını görmedim

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen en mantıklısı çene karın.

• Ben kafa atar gecerm çok kasmam

0|1
    0|0
    • 2ay

Olabilir ama kafa için 2-3 vuruşa ihtiyacım var o arada beni itip düşürebilir.

• 2ay

O zaman karnına tekme at kasığına doğru sonrada yumruk at

• Tasaklarina vur gitsin

0|0
    0|1
    • 2ay

O şerefsizlik olur onu yapacağıma kavga etmem.

• yaklaşabilirsen kaval kemiğine vurman kıvrandırır denge gidince yumruğu çeneye çakarsın sağ kroşe ok

0|0
    0|0
    • 2ay

İlk önce bacağa vurmak ne kadar mantıklı sence birde kilolu?

• Yumruk bir boka yaramaz ama ilk atışta sadece tokat atıcaksın sersemlicek sonra yumruk birde adam kiloluysa tokat atınca odağı kayar :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Çeneye yumruk her zaman iyidir.

• kaçarım :) dayak yemekten iyidir

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeş %90 erkeksin o zaman ne diyelim :D

Yükleniyor...