Bilgi verirmisiniz?

Arkadaşlar 70 kiloyum zayıflamak istiyorum ama neredeyse 4 senedir dışarı nadiren çıkarım toplum içine giremiyorum babamla bile aynı evde durmaktan utanıyom annemi her gün gördüğüm için alışığım koşu bandı aldırmayı düşünüyom dalga geçmeden cevaplarsanız senirim koşu bandı zayıflatır mı yok koşmazsın falan demeyin alırsam kesinlikle koşarım ama zayıflatır mı bilgi verir msiiniz

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Asıl koşu bandı ile zayıflarsın her gün uyandıktan 1 saat sonra kahvaltı et saat 7-8 den sonra bişey yeme öğünlerinde yulaf ezmesi kullan illaki, sonra üstüne giydiğin kıyafetin üstüne hırka giy ki terle sonra koşmaya başla 2 dakika koşu 2 dakika yürüyüş şeklinde 1 saatten fazla bu dediğimi yaparsan kilo verdiğini görüceksin her gün yapman lazım ama haftada en az 3-4 gün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kendine güvenini yükselt, önce diyet ve ufak yürüyüşlerle başla.
    Devamını getirirsen eğer rahat kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • kosu bandi hikaye. evin koridorunda yuru daha iyi. bence once bogazini tut. su ic bol bol... meyve ye. yagli yeme hamur yeme ekmegi kes sekeri kes.

sakin kosma, kalbinin durumunu bilmiyorsun. yigilir kalirsin. ayrica 70 cok abartilcak bir kilo degil. tabi boya orantili. boyun 150 yse goruntu kotudur.

bizim sekreter var 72 kilo ama bayiliyorum ona :)

0|0
    1|1
  • bak arkadaşım peksimet yemeyi dene yumurtayı haşla ama sarısını yeme yulaflı şeyler yemeye çalış googledan günlük kalori hesabını yap yediğin herşeyin kalorisini araştır koşu bandı al kullanırsan çok işine yarar

0|0
    0|0
  • 70 kilo çok şişman bir kilo değil normal tempoda çalışarak ve biraz yürüyüş yaparak istediğin kiloya belli bir zaman sonra gelebilirsin tabi çok takıntılıysan bir diyetisyene görünmende fayda var

0|0
    0|0
  • Koşu bandı ile zayıflatabilen görmedim

0|0
    0|1
  • Zayıflatır al

0|0
    0|0
  • Zayiflatir zayiflatmasinada disari da cikman lazim neyden utandigini da anlamis degilim

0|0
    0|0
  • Zayıflatır tabi yanında diyet ve bol su içeceksin. Ve hızlı tempoda 1.5 saat koşacaksın.

0|0
    0|0
  • 70 fazla bir kilo değil ncelikle kendinle barışık olmalısın kilo işi de kafanda bitirdim mi verirsin koşu olur yürüyüş olur fdiyet olur fark etmez yeterki iraden güçlü olsun

0|0
    0|0
  • Abi ben herkesten hatta anne ve babandan utanma olayına takıldm?

0|0
    0|0
    • 2ay

babamı bir akşam görüyorum ve geldiğinde akşam yemeğini bile yanında yiyemiyorum bilmiyorum birilerine yaklaşmaya falan çekiniyorum sabah kısa kolluyla dururum mesela evde babam gelceği vakit hırka falan giyiyorum tuhaf hissediyorum misafir gelince ailem zorla elin içine sokmaya çalışıyor hoşgeldin demeye bile çekiniyom böyle

• 2ay

Özel bir nedeni mi var enteresan bir durum

• kesinlikle zayıflatır düzenli yaparsan

0|0
    0|0
  • zayıflatır kankam merak etme azimle şıcan betonu delermis sen yaparsın

0|0
    0|1
  • Dengeli beslen çık dışarı yürü bol şu iç gerekirse doktora git

0|0
    0|0
  • 30 kilo attım imkansız diye bir şey yoktur

0|0
    0|0
  • Giderse gitsin kosu sesinden ne olacak?

0|0
    0|0
    • 2ay

şikayet falan gelirse boşuna almış olcam inat koşarım yine ben ama eve şikayet gelirse ailem bir şey derse diye korkuyorum hep bu günü bekledim zayıflamak istiyorum

• 2ay

Ne kadar ses yapacagini dusunuyorsun ki senden onlara gidebilecek ses buzdolaplarinin ciakrcsgi ses kadar max. Bence bir işi yapacaksan tam yap ayrica fitness a git 😄

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Zayıflatır ama diyetisyene git onlar tahlillere göre ne seni çabuk zayıflar öğreniyorlar ona göre liste veriyorlar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...