Dick Advocaat mı, Vitor Pereira mı?

Bir ''Gelen gideni aratır'' vakası daha yaşanıyor sanıyorum, ikiside iyi değildi ama kıyaslama yaparsak hangisini tercih edersiniz? :)

• Dick Advocaat
    19% (4)53% (40)46% (44)Oy Ver
  • Vitor Pereira
    81% (17)47% (35)54% (52)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her teknik direktörün yeni bir takımla çalışmalara başlarken alışma süreci olması gerekir. Pereira'ya tanıdığımız süreyi bu sefer Adcovaat için tanımamız lazım. Takımı ve futbolcuları tanıyıp ona göre sahaya takım çıkarır ve artık düze çıkarırsa iyi bir teknik direktör olabilir. Şimdilik yorumsuzum ama ankette Dick Advocaat'ı seçtim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kıyaslayamıyorum hangisi daha kötü diye düşünemedim ama Periera ile de 2. olduk ve Avrupa da hakkımız yendi herşeye rağmen yine Pereira zaten Advocaat' ı daha çözemedim gerçi benim için bir tane adam gibi teknik adam var o da Aykut Kocaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır, futbolu takip etmeyenler Pereira seçeneğini isaretlemis Dick Advocaat in kim olduğunu önce bir araştırın Advocaat in yanında Pereira teknik adam bile sayılmaz. Adam Türk futbolunu bilmiyor ve alışması gerek şu anda Hollanda tarzı bir futbol takımı yaratmaya çalışıyor ancak Türkiye de bu mümkün değil. Ligi tanıyınca bu isteğinden vazgeçecek kadar profesyonel bir isim zaten.

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine!

0|0
    0|0
  • Dick Advocaat

0|0
    0|0
  • AYKUT KOCAMAN

0|0
    0|0
  • Dick Advaacot Tabiki Periera takımı batırdı

0|0
    0|0
  • İkisini topla bir Aykut Kocaman etmez. İsmail Kartal bile bunlardan iyiydi.

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal panpa

0|0
    0|0
  • Ersun

0|0
    0|0
  • Dick dur eğilme Hello kitty seninle

0|0
    0|0
  • Dik sezon başında gelmedi aziz gitmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...