Bazı kızların farklı bir güzelliğe sahip olması

Bilindik bir güzelliğe sahip olmayan baktığınızda içinizi ısıtan çevrenizde sizden başkasnın dikkatini çekmeyen kızlardan bahsediyorum. Sanki daha önce hiç kimsenin gitmediği bir adaya gitmek gibi, yüzlerce kişinin içindede olsa ilk farkettiğiniz orada durup kendisini keşfetmenizi bekleyen bir gezegen gibi duran cisimler... Bu tür şeylerle karşılaşma sıklığınız nedir ?

Not : Lütfen gizliden kur yapmayınız...

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

• yani evet içini ısıtıyo dikkatli bakıyosun güzel değil çirkin sarışın seversin ama o esmer uzun boy seversin o kısa ama gözlerinle bakamazsın ona duygular geçiyo gözlerin önüne ve olmadığı kadar parlıyo gözünde çok mutlu oluyosun yanında diyosunki olmaz yanına yakışmaz sana göre bir kişiliğe sahip değil sen kıskançsın o ise çok rahat ama ikna edemiyosun kendini falan böyle kişilerle bir kere karşılaştım :) şimdi evliyiz derrrmişim ama yok bitti gitti

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 13

• benim güzelliğimi bir ben farkediyorum onun gibi mi:))

11|3
    0|0
  • aha işte o benim. gerçi demin bir ergen gerisi çirkinsin dedi ama olsun asdfgbhn

şaka bir yana güzellik göreceli bişey. ayşenin dönüp bakmadığına iremin dibi düşebilir.

alt tarafı et parçası,toprak olup gidicez.

5|0
    0|0
    • Bir et ugruna yarab ne gunesler batiyor!

• iyi ya senın olsun ne değerliymiş istemiyooooz

• cirkin erkeklere bayiliorum.

0|1
    0|0
  • evet böyle erkeklerde var mesela konuştukça, baktıkça hoşuna gider ama bildiğin şişko ve çirkin gelecek vadetmiyor yani :D :D

0|0
    0|0
  • dersaneden bir çocuğa karşı böyle hisler hissediyordum. güzel his. tonlarca erkeğin içinde sadece gönlünün bir kişiye kayması.. ama herşey nasip kısmet olmayınca olmuyor.

0|0
    0|0
  • güzel soru tabiki özel insanlar var :)

0|0
    0|0
  • dostum, sen aşık olmuşsun! ve karşılaşma sıklığında... orasını bilemeyeceğim. kader. :)

0|0
    0|0
  • Nasıl farklı?

0|0
    0|0
  • cisimler :)) hiç karşılaşmadım

0|0
    0|1
  • Ben de hep kendimi böyle avutuyorum ama bakalım...

0|0
    2|0
  • Allah kahretmesin, bir kişi de bana karşı böyle şeyler hissetmedi :( Halbuki sıcacığım, yine de hep keşfedilmeyecek bir ada olarak kalacağım.

6|1
    0|0
    • gizli gizli dolaşırsan tabı keşfedilmessin insan içine çık biraz

• kendini çirkin mi buluyorsun?

• çirkin sayılmam ama göz alıcı bir güzelliğimde yok işte popülasyon artışına katkı da bulunuyor olağandışı güzelliğe sahip kızların seçkinliğini arttırıyotum o kadar.

• sinirim bozuluyor depresyona giriyorum zaten cirkinim daha cok isyan ediyorum :@

1|1
    0|0
    • Mühim Olan İnsanın Güzel Olması Deil.. İç Güzelliği'nin Olması'dır..

• :D allah askina güldürme beni her erkek aynisini söyler ama cirkin bir kiz gördügü zaman hemen yüzünü cevirir ya dalga gecer ya da hic ilgilenmez

• Kız haklı

• çözemedim anlattıklarını ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Böyle canlılara uzun zamandır rastlamadım. Ama bir kız arkadaşım vardı. Kimse beğenmezdi ama ben çok severdim. Sadece gülüşü bile yetiyordu yani. Ama işte sen ne kadar seviyorsan o kadar götleri kalkıyor kaltakların. Şimdi bakınca tipine sıçtığım diyorum. ^^

2|1
    2|0
  • Ahh varya tamda anlatmak istediğim şey.Güzelliğinin ve çekiciliğinin sebebini anlayamadığın yüzünde çok değişik ve güzel bir parıltı olan.Gülüşü etrafa neşe saçan, varlığıyla insanları mutlu eden kızlar.Benim rastladığım genelde kapalı kızlar var böyle, malesef ki karşılaşma sıklığım çok olsa da benim olmadıktan sonra "Allah sahibine bağışlasın" dediğim güzel varlıklar.

1|0
    0|0
  • Ancak fikirdir varlığın,gerisi et ve kemiktir bir yığın...(Mevlana)

Kimisinin fikri çok hoş gelir sana buda hoşluk katar o insana...

0|0
    0|0
  • Geçen sene okulda vardı bir kız :) Sanki tek benim dikkatimi çekti onca erkeğin içinde. Hiç etrafta o kız yürürken ona bakan falan yoktu :) Tek ben izliyordum kızı her bir adımını. Çirkin değil güzeldi tatlı bir kızdı ama erkeklerin dikkatini çekecek derecede bir kız değildi. Benim dikkatimi çekmişti. Sınav olmak için bizim sınıfa girdiği andan itibaren çekmişti dikkatimi. Daha sonrasında hep onu izledim. Bu sene hiç göremedim onu okulda kaydını aldırdı galiba. O kadar özlüyorum ki onu görmeyi anlatamam. Sokakta falan da hiç görmedim onu geçen sene okulun son gününden beri. Yaklaşık bir yıl oldu yani. İsmini biliyorum ama facesi de yok ki resimleriyle avutayım kendimi. O kızı tekrar görmek için canımı verirdim.

0|0
    0|0
  • Okulda var ya her gördüğümde garip oluyorum . Normalde sarısın severim esmerlere dönüp bakmam bile . Ama o kızda bişey var :)

0|0
    0|0
  • galiba ona çekicilik diyolar..:))çekici bir tarafı vardır bakışları hiç kimsenin bakmadığı gibidir..yaptıkları hiç kimsenin yapmadığı şeylerdir değişiktir.özenti değildir...

0|0
    0|0
  • en çok şaşırdığım olay da yüzlerce kişinin içine girdiğinde saniyeler içinde onu bulabilmen, taa uzakta yürürken farketmen.

0|1
    0|0
  • belki 2-3 kere rastlamışmdır hani dönüp 2 kere bakılcak gibi değil 2. yi bakmaya cesaret edemiyosun :)

0|0
    0|0
  • 1 defa oldu o olay.

0|0
    0|0
  • Dostum gezegen, cisim benzetmesi yapmışssın. Gazapları sana zarar vermez umarım :D

0|0
    0|0
  • Ama genellikle hepsini demiyorum güzellerin çoğu şımarık olurlar:)

0|0
    0|0
  • var tanıdıım bir kız ama gerçekten çok çok çok farklı bir güzelliği var bna göre

0|0
    0|0
  • nadir

0|0
    0|0
  • Bal kız.. :D

0|0
    0|0
  • aşktır onlar arkadaşım aşk ;) pek sık karşılaşılan bir durum değil ;)

0|0
    1|0
  • olmamııı yerim ben onları

0|0
    3|0
  • bende bır kızla karsılastım telefon bayisinde calısıyor güzel desen degil çirkin desen degıl ama ona karsı bır sıcaklık oldu içimde.daha ilk tanısmamızda senli benli konusmaya basladık o derece bir sıcaklık yani.daha adını bıle bılmıyorum ama birkaç kelam ettık kendısıyle.fırsat buldukca dükkanın dısından onu ızlıyorum.sanırım ben aşık oldum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hemde nasıl

1|0
    0|0
  • Hepsi senin mi yavrum?

0|0
    0|0
Yükleniyor...