Şiddetli bir tartışma ile ayrıldığınız sevgiliniz iflas etti ve ...

Öncelikle sorum her iki cinsi de kapsıyor.Herşeye birbirinizi ölümüne severek başladınız.Nişan yapıldı,evlilik 1 ay sonrasına gününü aldı ve sevgiliniz ile basit bir tartışma yaşayarak olayın da gitgide büyümesi ile ayrılık kararı aldınız,herşey bitti.Piyango vurdu ve milyonlarca liranın sahibisiniz artık.Ailenizden uzak yalnız başınıza yaşıyorsunuz artık.Bir gece ansızın yoldan eve geçerken eski nişanlınıza denk geldiniz,üstü başı berbat bir halde arabaları dolanıp para istiyor.Sizi görünce gözlerinde umut ışığı belirerek yanınıza yanaşıp camdan yardım istiyor,bir parça yemek için.O durumda onu görmek size ne hissettirirdi ve sonrasında eski nişanlınız için ne gibi bir faydalı davranışta bulunurdunuz.İlişkinizin devamını da düşürmüydünüz ,

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• ona bakarken bana yapmış olduğu haksızlığı aklıma getiririm ben ona kötülük len değil iyliklen karşılık verirdim ne kadarda olsa bana güzel günler yaşatmıştır insan olduğumu tekrar gösterirdim ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendisini düzeltmesi her şeyi yoluna koyması için yardımda bulunurum fakat tekrar birlikte olmam

1|1
    0|0
    • Asilce bir davranış,vicdani konularda kadınlar bizlere göre daha hassas olabiliyorlar,duygusal yaklaşımdan kaynaklanan bir olgu

• eski nişanlım diye değilde allah için yardım ederdim. bizzat kendim etmezdim ama bir aracı ile.

3|1
    0|0
  • Türk filmi gibi:)) kıyamazdım yine de.

1|1
    0|0
  • boş umutlar verırım. eğlenirim.

1|0
    0|0
  • Maddi yardımda bulunurdum ama sevgili assla

0|0
    0|0
    • Belki ufak da olsa ileri de bir şans verilebilir kanaatindeyim ama bu da benim şahsi düşüncem tabi o an ki tartışmanın dozuna şahit olmadan da emin bir karar vermek güç olurdu

• Tekrar sevgilim olamaz ama yinede yardım ederdim.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yeşilçam filmleri fazla izleme beynin sulanacak:))

1|0
    0|0
    • Kişi kendinden bilirmiş işi,sorduğum soru ile senin verdiğin yanıt ne alakaysa artık,duygu "0" ya,dibe yapışmış =/

• :)) hemen alındın arkadaş bütün cevapları okudum aşagı yukarı hepsi makul cevaplar vermiş espri yapayım dedim kızdın bana gönlünü alayımda belki banada biraz ateşleme yaparsın:)) mesela paranın zekatını vermek istersen ben talibim

Yükleniyor...