Aykut Kocaman'ın yerine Yılmaz Vural geçerse ne olur?

Arkadaşlar Yılmaz Vural Radyo Spor'a açıklama yapmış Fenerbahçe'de çalışmak isterim diye. Aykut'un yerine geçer mi geçerse Fener'in sonu ne olur ?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kaliteli Hoca ama Büyük takım yönetecek Otoriteye sahip degil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bi Abdullah Avcı vakası daha yaşanır..

Nasıl ki şöyle Belediye de çok başarılıydı Abdullah avcı Mili takımdada aynı başarıyı gösterir diye O getirildi güzelim takımın başına sonuç ortada..

0|2
    0|0
  • başarılı olabilir denemek gerek:)

0|0
    0|0
  • Fener için çok iyi olur. Vural milli takımın başında olmalı.

0|0
    0|0
  • ne olur? :)

0|0
    0|0
  • iyi olmaz ki

0|1
    0|0
  • harika olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yılmaz vural'ı kötüleyenleri anlamıyorum iyi teknik direktör eline boktan kadro veriyolar adam napsın.

Başarılı olur.

0|1
    0|0
  • iyi olur, arkadaş adam yıllardır ben fbye gsye milli takıma layığım, bir alsalar beni aşarım engin denizleri modunda, bu üçünden biri bir alsın da görelim şu adamı bir kere, denemiş olalım, büyük takım çalıştırmamış bir adamın kamuoyunda bu kadar popüler olması da enteresan; ya gerçekten adamda iş var, ya da reklamını iyi yapıyor; en iyisi alsın alsın fb bunu, olmazsa işte ben de söyüyorum, ben de talibim, beni alsın türk sporunun güzide kulübü fb :)

0|0
    0|0
    • bende hareketlerinden ve söylemlerinden dolayı popüler.en mahsum örneği tecavüz ettiler muhabbeti.patladı gitti muhabbet =)

• Aykut Kocamandan daha iyi futbol oynatacağı kesin ama Fenerin önü kapalı Aykut Kocamanın Ünal Aysal ve İbrahim Hacıosmanoğlunun açıklamalarından sonra İstifa etmeside düşündürücü

0|1
    0|0
  • bu yılmaz vuralda daha gecenlerde bjk de çalışmaktan onur duyarım diyodu anca benim menejerlik hesabını çalıştırır anca

0|2
    0|0
  • ondan iyisi Şamda kayısı

0|0
    0|0
  • Alındıktan sonra istediği imkanlar sağlanırsa çok başarılı olur...futbolcuyu iyi motive etmesinin yanı sıra çok da bilgili bir hoca..

0|0
    0|0
  • En iyi cevaba katılıyorum.. Anadolu kulüpleri için bulunması zor bi' hoca ama bi' büyük takımda iş yapar mı orası muamma..

0|0
    0|0
  • daha kötü olamaz

0|0
    0|1
  • süper olur benceeee

0|0
    0|0
  • Yıllardır kümelik takımları yönetiyor başarılı olucağını hiç sanmıyorum bence GSli olrak Fenere Lucescu veya Zico gelmeli yıldızların dilinden anlayan disiplini otoritesini sağlayan adamlar bunlar

0|0
    0|0
  • valla harika olur inşallah bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • aykutun kafasına vuran yılmaz vurala pandik atar. link

0|0
    0|0
  • hastanelik olur takım

0|1
    0|0
  • bayram olur bayram alem futbol izler hele bir gör fener nasıl oynar :)

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural gittiği takımda başarılı olur

0|1
    0|1
  • keşke olsa...

0|0
    0|0
  • Tam bir bomba. Ne olacağı yaşanmadan anlaşılmaz ya uçurur ya ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...