Çok kötü bir ayrılık oldu ve ...

6 aylık ilişkimiz bitti. ve benle 6 ay birlikteyken eski sevgilisini seviyormuş. 3 gün önce durduk yerde ayrılmak istedi ve ayrıldık. dün mesaj attım başkasını seviyorum dedi ve ayrıldığımızın 2.gününde eski sevgilisine dönmüş ve hiç onu unutmamış.ben onu canımdan çok severken meğer o benimle gönül eğlendirmiş.ben onun için çok şey yaptım. ve soruyorum ben ona beddua ettim çünkü gönül eğlendirmek çocuk işi değil. çok kötü durumdayım bedduam kabul olurmu ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Beddua etmek yerine Allah'a havale et. Allah bunu onun yanına bırakmaz sabırla bekle. Allah gönül eğlendireni başkasının canını yakanı sevmez.

0|0
    0|0
    • seni allaha havale ediyorum dedim ve benim çektiğim acıların daha beterini çek dedim. benden sonra kimle birlikte olursan ol oda senin gibi biri olurda sen onu seversin oda başkasını sever dedim. kabul olurmu snce ? :/

• Bunu ben bilemem ama yanına kalmayacağına emin olabilirsin belki de daha beterini yaşar. Evliliğinde aldatılır filan Allah'ın nasıl ceza vereceğini kestiremeyiz.

Kızlar Ne Diyor 3

• bende aynı durumdayım sen yıne 6 ay cıkmıssın ben 7 yıl beraberdım okadar umut verdı guven verdı 7 yıl sonra ben asık oldum sen kendı yoluna bak dedı ıns tutar bedduan cunku gonul yıkmak kolay bısey degıl

0|0
    0|0
    • inşaallah tutar ya :( gerçekten artık gerçek aşka inanamıcam gibi. başkasını böyle sevemicem bu kız yüzünden.

• gonul yarasından sakınmak gerekır cunku onun cıhanda merhemı yoktur elınden gelıyorsa gonul yıkma cunku yıkı gonlun ahı alemı yıkar hadıs serıf

• şfljfşfghşljşfgh olur olur.

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin , bir çok kişinin başına gelmiş bırak ne hali varsa gör , senı hak etmemiş de gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• walla kötü bir durumdasın ayrılığı hazmedemeden kullanılmışlık var sırada işin zor

0|0
    0|0
    • evet ya :( 6 ayımı boş biriyle geçirdim. gönül eğlendirip eski sevgilisini unutmayı çalışıyormuş.beni kullandı yani. bedduam kabul olurmu ?

• yaşını bilemem ama tecrübe edin bunları kendine çokda sevse azda sevse güvenmicen hacı bana kız arkadaşım sorsa bile güvenmiyorum diyorum ne bok yiyecekleri belli olmuo

Yükleniyor...