Parayla saadet olmaz mı gerçekten? Mutluluk için şart mı para?

ben inanmıyorum.para her kapıyı açar(dünyada),parasız da mutluluk kesinlikle olmaz

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Günümüz şartlarının getirdiği saçmalıklar bütünü. Aslında eskiden ya da dünyanın en ücra köşesinde bile parası olana ağa demişler. Ne yaptıysak kendi kendimize yaptık. Parasıyla iyidir hoşturda Allah çok verip de azdırmasın az verip de aratmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Mutlu eder mi bilmiyorum ama fakir olup mutsuz olmaktansa zengin olup mutsuz olmayı tercih ederdim :)

0|0
    0|0
  • sen ne diyosun yaşamak için bile para şart.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum...

0|0
    0|0
  • Para olmalı.

0|0
    0|0
  • Para insanlari birbirine düsürüyor

0|0
    0|0
  • karnını doyuracak paraya sahipsen mutlu olmak için yeterlidir. fazlasında gözün olmayacak

0|0
    0|0
  • para olmadan huzur olur.kişi yeter ki saygısını yitirmesin ve huzur herşeyden önemlidir

0|0
    0|0

• Para olsa saadeti geç,

Best model bulunur..:)

0|0
    0|0
  • para saadetin kendisidir.

0|0
    0|0
  • Yanına geldiğinde sana yanaşıyosa bil ki yapmışdır tat alamayıp sana yanaşmıştır :D

0|0
    0|0
  • yediğimize para veriyoruz sıçmamıza bile istiyolar parayı daha nolsun

0|0
    0|0
  • Para yenilir, tuzla tuzla ye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olmaz. Bu kadar basit. Cunku mutlu olmak icin paraya ihtiyaci yok insanin. Etrafimizdan yanlis goruyoruz. Dusunmeden konusuyoruz cogu zaman.

0|0
    0|0
    • yuva yıkan en büyük sebeplerin başında maddiyat

• O insanlar büyük bir evleri olunca ve arabaları olunca mutlu olacaklarını zannediyorlar. Her gün et kavurma balık yiyince mutlu olacaklarını zannediyorlar. Ama büyük bir evleri olsa daha büyüğünü güzel arabaları olsa daha güzelini isteyecekler bir sure sonra. Halbuki mutluluk kanaat etmektedir. Senin olana kanaat edersen, onunla yetinirsen mutlu olursun.

• İnsanın kendini kandırabildiğinin ispatıdır.

0|0
    0|0
  • parası olan gençlerin etrafındaki kızlara ve parasız bir gencin etrafında kız yerine uçuşan sineklere bakarsanız paranın önemini anlarsınız. :)

0|0
    0|0
  • çağımız madde çağı para mutluluk için bütün kapıları açıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...