Altın çilek hapı hakkında bilgi?

Altın çilek hapı kullanmaya başlamayı düşünüyorum, bilgisi olan var mı?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• 21 yaşında altın çilek, 31 yaşında platin çilek, 41 yaşında elmas çilek, 51 yaşında tahta tabut. Bu işlerin sonu buraya gider, hiç gerek yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dün bi doktor konuşuyordu tv de bunun büyük bir yalan olduğunu söyledi böyle bir şey yokmuş.amaç yeni bir furya yaratıp kazanç elde etmekmiş vs vs

0|0
    0|0
  • sindirim sistemi hızlanır çikolata v.s pis boğazlara aş ermeni engeller tokluk hissi uyandırır bırakıp eskisi gibi yemeye devam edersen 2 misli kilo yapar :)

0|0
    0|0
  • zayıflamaya ihtiyacın varsa kullan

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım bunlar doğal ilaçlar olmadığı için vücudun dengesini bozuyor... yemekten yarım saat önce alıyosun bunu o senin iştahını kesiyo yemek yedirmiyor burası doğru ama.. ne oluyor vucut istem dışı hareket yapıyor.. spor yapmak gibi doğal bi yöntem varken hiç bu yollara girmeyin benden tavsiye sağlık herşeyden daha önemli...

0|0
    0|0
  • boğazına hakim olup tembelliği bırakıp spor yapmak varken neden böyle kimyasallar ile kendinizi mahvediyorsunuz ki?

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum.Hızlı çözümler bir işe yaramaz.Daha da yavaşlatır insanı yürüdüğü yolda.

• internette 29 tl'ye var. daha pahalısını alma derim. hakkında bilgim bu kadar

0|0
    0|0
  • yeryüzünde hapla ya da ilaçla zayıflamak mümkün olsaydı obezite diye bir terim de olmazdı...

0|0
    0|0
  • bence hepsi hikaye onu kullanırken biraz yemekten kesiyosun zayıflıcam diye kendini psikolojik olarak sonra normalde yediğinden az yiyosun bakıyosun kilo verdim işe yaradı

0|0
    0|0
  • Genelde, çevremdekiler bir işe yaramadığını ve bu hapla birlikte yapılan egzersizlerin ve diyetin normal olarak az bir kilo verdirdiğini söylüyorlar.

Bence ''COM cevrogin'' kullan.. Hiç bir yan etkisi yok ve çok başarılı..

0|0
    0|0
    • tum ilaclarin yan etkisi vardir, dogal bir durum degil ki bedeni kandirip kilo verdiriyorsun

• kullanan arkadaşlarım bir b.ka yaramadığını söylüyorlar

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • zararlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İnsanlar yiyerek kilo alıyorlar ve iki hapla veya iki bitkisel çaylarla hattaa minnacık bantlarla zayiflayacaklarını sanıyorlar. Bilemiyorum belki gerçekten etkisi vardır ama biraz mantıklı düşününce ne komik bir mucize bekleme metodu degil mı?:)) ilaç alıyorsun ve yağların eriyip kasların güçleniyor, Hatta genişleyip sarkmış cildin sımsıkı oluyor? Hangi zayıflama ilacının reklamın da bu senaryo kullanılmamış?:) insanlar bu ilaçlara verdikleri parayı adam akıllı bir diyetisyene verse, bu ilaçları araştırmak için harcadıkları zamanı o diyetisyenin verdiği listeyi uygulamak için harcasa belki şuan dünya üzerinde kendini seven daha fazla insan olurdu.. Bana göre bu ilaçları kullanan insanlar kendini sevmeyen insanlar.

0|0
    0|0
    • Ve hatta bir ilac reklamı benim yağ yakmak için deli gibi asıldığım spor aletlerinin üzerini kırmızı çarpı işaretiyle kapatıp ilacı daha parlak tonda tanıtıyordu. Adamlar bize resmen gerizekalı muamelesi yapıyor.:)

• bence hapla olan şeyler yanlış yaa..doğalı varken yapayı her zaman zararlıdır.bitki çayları yardımcı olur sana daha iyi.sıkılaştırıcı jel işe yarıyor ama cidden.zaten yaşın gereği böyle şeyler kullanma.genç bi bünyen var sonuçta.

0|0
    0|0
    • bitki çayları işe yaramıyor canım ya yeşil çay 5li çay derken içimde bitki ağacı çıkıcak yaa bide bunu denemek istedim

• ama gerçekten öyle ya yapmadığım şey kalmadı inan yememe de dikkat ediyorum ama yok yani su içsem yarıyor derler yaa aynı ben benim için sölenmiş bişey diye bilirim:))ya ben 1.70 boyum 75 kiloyum bi on kilo kesin vermem lazım diye düşünüyorum

• o zaman benim taktiği uygula ben 2 ayda 10 kilo vermiştim.hazır yaz da geliyo.62 kilodan 52 kiloya düşmenin sırrını vericem :D yazın yazlığınız varsa oraya gidin bi bisiklet al kendine 2 ay o bisikletle sabah akşam gez tutla hem zevklide sıkılmıyosunda bi de bisikletli arkadaşlar buşldunmu neşene neşe gelir.yemeni biraz azaltmany eterli sabah kahvaltısı yap mesela öğlen dondurma ye sadece akşamda bi piftek salata ya da balık hamsi falan ye sabah öğlen bisiklet sürersin akşamda istersen yürürsün.

• Bence hapını kullanacağına altın çileğin kendisini ye.Şuan bahçemde bir miktar yetiştiriyorum.Eğer çoğaltabilirsem bu işi ticarete dökmeyi düşünüyorum bende :))

0|0
    0|0
  • altın çilek hapı tamamen hormonları bozuyor...neden o hapı kulanıcağına bir diyetisyene gidebilirsin bence...

0|0
    0|0
  • çok aşırı kilolu değilsen bence gerek duyma bu kimyasal şeylere ,nolursa olsun içinde biton katkı maddesi var ,düzenli egzersiz ve beslenmeyle daha sağlıklı kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • hiç girme bence bu işe gençsin zaten çabuk kilo verirsin biraz meyveye yönel birazda egzersiz ve bol şu zaten seni düzgün bi fiziğe sokar haplar filan ben inanmıyorum vıraktığında duba gibi şişersin bence

0|0
    0|0
  • Spor yaparak vermeye calıs bence :) Hem kafanı toparladıgını hissedersin hemde saglıklı olursun :)

0|1
    0|0
  • Evet kullanan arkadaşlarım hiç bir yararı yok diyor iş gene bogazı tutmaktan geçiyor

0|0
    0|0
  • en iyisi doktor kontrolü

0|0
    0|0
  • rejim yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...