Ülkenizin temsil ettiği takım Avrupa da puan kaybettiğinde bundan keyif alırmısınız?

Soru basit Ay yıldızlı bayrağınızı temsil eden takımı Avrupa da desteklermisiniz yoksa olası mağlubiyetinde puan kaybında sevinç gösterisinde mi bulunursunuz?

Şahsen bayrağımı kim temsil ediyorsa onu Avrupa da desteklerim ayrıca Hastalık derecesinde BEŞİKTAŞLIYIM fakat bu diğer takımları Avrupa da mücadele ederken onları destekleyemeyeceğim anlamına gelmiyor.

Geçen yıl Kadıköy de şükrü saraçoğlu stadında rahmetli Onursal başkanımız Süleyman Sebaya ağzı alınmayacak sözler edildi diye bugün çokça yerde bunu kullanıp rakip takımı destekleyenler var yapmayın yanlışa yanlışla karşılık vermeyin siz doğru bir duruş sergileyin ki karşınızda ki kişi sizi zaman geçtikçe örnek alsın o bu bayrağını açmış Real madrid bayrağını açmış diye olayı tüm taraftara veya camialara yıkmayın sen doğru bir duruş sergile ki karşında ki senden utansın örnek alsın YANLIŞI YANLIŞ İLE ASLA DÜZELTEMEZSİNİZ.

Ülkenizin temsil ettiği takım Avrupa da puan kaybettiğinde bundan keyif alırmısınız ?

• Evet bundan keyif alırım
    33% (1)44% (7)42% (8)Oy Ver
  • Hayır almam
    67% (2)56% (9)58% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aramız bozuk olabilir ama kanımız değil...

Yurt dışında ay yıldızı temsil edene karşı gelinmez

0|1
    0|2
    • 2ay

4r... fake üye boşuna sallamasın, sokar diye yazan yok , Monaco yener demekle Monacoyu desteklemek ayni şeyler değil. Burada birçok kişi Monaco yener dedi ama o sadece Beşiktaşlılar a laf ediyor. Gslilere fetocu deyip avrupada desteklerim deyip ana bacı bırakmıyor
      Tutarsızlık vardı simdi bir de yalan başlamış

• 2ay

Sana Thug life yapmakdan sıkıldım cidden.

• 2ay

@edrftgyjıhyjı gerçekleri duyunca geri adim atmaktan bıkmadın , erkek gibi gerçek hesapla devam et fake ile kılık değiştirme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• SAYGISIZLIK YAPANA SAYGI GÖSTERECEK HALİMİZ YOK FENERİN YENİLMESİNDEN PUAN KAYBETMESİNDEN ÇOK HAZ ALIRIM

0|0
    0|1
  • Hayır almam

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki de. Sadece fenerbahçe kaybedince hafif bir keyif geliyo :D

0|2
    0|2
  • Ben Galatasaray ve milli takım dan başka takım tutmam diğer takımlar ne bokk yerse yesin umrumda olmaz

0|0
    0|1
  • Ondan mı korktugundan dolayı engelliyorsun @KurabiYe sana kanı bozuk ne demek diye sordum cvp bile veremedin hemen yazmıyayım dye engelledin ve siteden attırtmadın mı.

0|0
    0|0
  • Bjkliler Monaco Fenerbahçe maçında Monacoyu destekledikleri için artık Bjk hariç kim olursa olsun destelerim Bjk yi asla.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yazık o kadar yazdıklarımdan hiçbir şey anlamamışsın ne yazsam boş.

• 2ay

Sitede çok vakit geçirmedim tanımadan yorum yapmayı sevmem

• Gördüğüm Galatasaray düşmanlıklarından sonra asla desteklemem bir parça bjk sempatim vardı artık pda yok canları cehenneme 👍

0|0
    0|3
Yükleniyor...