İstanbullular bir el atar mısınız?

Kocaeli'den Beşiktaşa gitmek için napmam gerek. İstanbulu hiç bilmiyorum ve kaybolmak istemiyorum .Karşıya nasıl geçiçem? Birisi detaylı anlatırsa çok sevinirim

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş Kadıköy ya da Üsküdar a gelin. Oradan vapurlar var Beşiktaş a geçersiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kadıköye kadar gelin. oradan da vapur ile karşıya geçin. zaten otobüslerin hepsinin üzerinde de nereye gittiği yazıyor. ya da bir yakınız gelsin sizi alsın :) en temizi budur istanbulda ...

0|0
    0|0
  • Millet yardimci olacagim ayagina..evine getirttir be seni...bulundugun yerdeki..tonton amcalara sor..burasi pek tekin degil

0|0
    1|0
  • kocaeli gebze harem ya da 17B birini kullan kadıköye gel kadıköyden beşiktaş vapuruna bin bidaha inme

0|0
    0|0
  • Kadıköy rıhtımda in.Ordan beşiktaş vapuruna hop ordayım

0|0
    0|0
  • istanbul gibi bir şehirde kaybolmak asla mümkün değildir türkiyenin en düzenli şehri bence

0|0
    0|0
  • Kocaeli' den İstanbul Tuzla' ya geçin ve ya E-5 güzergahında ileri bir noktaya Pendik' de olabilir. 500 ES Tuzla - Esenler otobüsüne binin, Beşiktaş da inin...

0|0
    0|0
  • kadıköy'e gel . geç karşıya beşiktaş. ben de kocaeliden

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Söğütlü ye kadar gelebilirsen seni götürebilirim, ya da aktarmalı gelmeyeceksen otogarda indiğinde de seni alır götürebilirim fsfsdzxc

1|0
    0|0
Yükleniyor...