Sizi bu saatte düşündüren moralinizi bozan var mı ?

sizi bu saatte düşündüren, özlem duygunuzu becerip atan, ruhunuzu paranoyak bir deliye çeviren, gögüs kafesinizde hava boşluğu tarzında bir yumru oluşturan, iştahınızı kesen, zoraki tebessümleri yüzünüze kondurmak zorunda bırakan, en yakın arkadaşlarınızla bile aranıza mesafe koymanızı sağlayan, her kim varsa, önce hala buna üzülüyo olup kendinizi yıprattığınız için beyninizi becereyim, sonra o belli bir miktar karşılığı bedenini satışa sunan kadının oğlunun da ta mk.

gizli hadi sende gel... :S

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynı duygu dün vardı ve şöyle bir mesaj attım " Sen şuan başka erkeklere yazıyorsun ya hani alayının anasını s... diye " ve o duygu birden kayboldu. çok iyi geliyor gerçekten TAVSİYE EDERİM...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• "özlem duygunuzu becerip atan" bu tanıma bayıldım.

özlem duygumu becerdin beybi oh yes!

o değil de, tam şu an sevgilimi özledim. bir sigara yakıyım bari.

0|1
    0|0
  • özlem duygumu becerip atanlar oldu olmaya da devam ediyor:)

0|1
    0|0
  • Nerden anladın içim yanıyor :(

0|1
    1|0
  • var birinin tipini çok merak ediyorum moralimi bozuyrr

0|1
    1|0
  • ne güzel söyledin helal valla :/

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sizi bu saatte düşündüren, özlem duygunuzu becerip atan, ruhunuzu paranoyak bir deliye çeviren, gögüs kafesinizde hava boşluğu tarzında bir yumru oluşturan, iştahınızı kesen, zoraki tebessümleri yüzünüze kondurmak zorunda bırakan, en yakın arkadaşlarınızla bile aranıza mesafe koymanızı sağlayan, her kim varsa, önce hala buna üzülüyo olup kendinizi yıprattığınız için beyninizi becereyim, sonra o belli bir miktar karşılığı bedenini satışa sunan kadının oğlunun da ta mk.

0|0
    0|0

• Sizi bu saatte düşündüren moralinizi bozan var mı ?

0|0
    0|0
  • geldim hemen

0|1
    0|0
Yükleniyor...