Hiç tanımadığınız birine tüm hayatınızı anlatmak istediniz mi ?

Gizli Üye
Murathan Mungan'ın da dediği gibi ''Hiç tanımadığınız birine tüm hayatınızı anlatmak istediniz mi ?

Hadi bana anlat desem Şu an ki en büyük derdin nedir diye sorsam bana ne cevap verirdiniz ?
Güncellemeler
+1 yıl
hepinize çok teşekkür ederim.. zaman zaman insanın birilerine içini dökmesi rahatlatıcı olabiliyor.. buda bir nevi terapidir. sağlıcakla kalın esen kalın.. cevapların hepsini okudum. teşekkür ederim tekrardan
Hiç tanımadığınız birine tüm hayatınızı anlatmak istediniz mi ?