Doğum gününüzde kız/erkek arkadaşınız sizi unutup maça gitti, tepkiniz ne olurdu?

Şimdi erkekler "öyle kız arkadaş mı olur lan?" diyebilir ama o denli fanatik tipler mevcut gerçekten de. Diyelim ki oldu, tepkiniz ne olurdu?

Saftrik sevgili moduna girip peşinden mi giderdiniz? Anasından aldığı sütü burnundan mı getirdiniz? Hiç sorun etmeyip önünüzdeki günlere mi bakardınız?

Şahsen benim başıma böyle bir şey gelse gider en güzelinden bir doğum günü partysi verir, tüm eski flörtlerimi de çağırırdım. Ahaha, maksat hibinelik.

Siz ne yapardınız?

Gizli; tribünlere oynama lan.

0|0
21|30

En İyi Erkek Görüşü

• o derece fanatik kız kadar itici bir şey yoktur. tamam futboldan anlasın takım tutsun ama 22 tane erkeğin oynadığı, başlarında erkek bir hocanın bulunduğu, onun başında erkek bir başkan ve erkek yöneticilerinin olduğu bu kadar erkeksi bir oyuna aşırı fanatiklik hiç yakışmıyo. eğer öyle bir şey yaparsa ağzımı bozmadan çok ince giydirir, laflarımı içine oturtur sonra da kapının yolunu gösteririm. ben fanatik olmama rağmen öyle bir hataya düştüğümde açıklama yapmadan kendim ayrılırım.

2|1
    2|3
    • Senin açıklayıcı tavırlarını yisinler :)

Al bakalım.

• Emin ol yatıp para kazanan ender insanlardan biriyim ahah:)) hadi bakalım.

• pisliğe bak ya :( en büyük hayalim o yattığım yerden para kazanmak. var bikaç planım da şu an burda ortaya dökmek istemiyorum toplum içindeyiz yayılmasın -_-

Erkekler Ne Diyor 29

• Kendi doğum günümü hatırlamış mıyım ki hatuna trip yapayım..

Birşey yapmam, özel gün sevmem sevene karışmam.

2|0
    1|1
  • kendi bilir...zorunluluk yok

bu konularda...zorla güzellik olmazdan yanayım...

3|0
    1|1
  • Canı sağolsun...

1|0
    1|1
  • ufacık bir surat yapardım gönlümü alırdı nasılsa unuturdum hemen (unutmuş gibi yapardım aslında ) illaki onunda özel bir günü olacak daha fazlasını yapardım ona kimse olmaz felan demesin bir kadının bırak doğum gününü tanıştığın günü unutsan neler yapabileceğini çok iyi biliyorum fazla fazla alırdım acısını ama unuttururdum önce

1|0
    1|1
  • 20 yaşından sonra tat vermiyor zaten.

1|0
    1|1
  • futbol mu ben mi derim :DD oha bir erkeğe yakışmıyor bu cümle :DDD

1|1
    1|2
  • ne güzel lan ben de maç çıkışı stadyumun karşısında sevgilimi bekler beraber kutlamalara katılırdık keşke öyle bir sevgilim olsa

1|0
    1|1
  • cehennemin dibine gitsin totuğumun kevaşesi çokta fifi

1|0
    1|1
    • O cehennemin dibine gitsin, biz de alayına gidip döndükten sonra balayına gidelim <3

• balayında çiftler genital bölgelerine bal döküp oral yaparlar <3

• Hiç takmazdım. En güzel şekilde doğum günümü kutlardım. Nasıl olsa onun da doğum günü gelecek, kendisi düşünsün o zaman :)

1|1
    1|2
  • eğer beşiktaş maçı ise umrumda olmaz arar bağar kız iyice derim takım maçı kaznasın benim için en iyi hediye olur

1|0
    1|1
  • geçenlerde sadece annem hatırladı zaten:) pek umursamazdım canım sıkılır uyurdum.

1|0
    1|1
  • Anasından emdiği sütü burnundan getirmek tabiri bile hafif kalır :) sene de bir gün doğum günü insanın. özel olmalı

1|0
    1|1
  • tekmeyı koyardım kıcına

1|0
    1|1
  • Futbol ile aram yoktur. Bu yüzden maça gitmezdim .Tabi bahsettiğin futbol müsabakası ise. Gerçi basketbolda sevmem .

Ancak eski sevgilimin yanına gidip , şarap eşliğinde romantik bir akşam yemeği yiyebilirdim. :S

Sonrada beni affetmesi için binbir türlü yalan konuşabilirdim.

Bunlar gerçek olmasa da gerçekleşmesi mümkündür.

Bana böyle birşey yapmış olursa. Canı sağolsun derim yüzüne tükürürüm :S

Oh bu çok iğrenç oldu .

Trip atarım :s buda olmadı erkek adam trip yapmaz(yapar mı acaba):S

Döverdim evet döverdim :S maçoyum kroyum kaba kuvvetle sorunlarımı çözerim :S bu itici acizlik ,kabuledilebilir değil

Ya daaa unutmuştur .Kötüye yormamak gerekir. İnsanlık hali maçı unutmadı doğum günümüz unuttu.Başbaşayken seni çok seviyorum sen benim herşeyimsin diyorken :S

Saygısızca bir davranış olduğunu söylerdim.Ve sanırım yeterince sevmemiş olduğunu düşünürdüm.

Unutmaması gerekir. Bu benim için hatadır.

0|0
    1|1
  • Maç varsa maça giderim. Maçtan sonra da kutlarız vakit kaçmıyo ya. Topu Topu 2 saat maç dediğin olay. :)

1|0
    1|2
  • benım hıc dogum gunu kutlamam olmadı :D

1|0
    1|1
  • Pess derim :D

1|0
    1|1
  • Brezilya ligi maci vardi bugun kastin ona mi :))

1|0
    1|1
  • fanatikse sevgilim değildir zaten :D

1|0
    1|1
  • valla maçı hiç sevmeyen bir erkek olarak hatun oyle bir gunde maca giderse geldiginde sevimli sevimli bogardım onu :D

0|0
    1|2
  • doğum günümü stadda kutlarıdm yani bende onla beraber giderdim :D

0|0
    1|1
  • doğum gününü unutmayan eski sevgililer her zaman mevcut olduğu için geçmişe en çok takıldığı tav olduğu eski sevgili ile güzel vakit geçiririm. nitelikli zaman geçirmek önemli değil mevcut sevgili dersini alsın kudursun

0|0
    1|1
  • öyle bir kız arkadaşım olamaz imkan yok

1|0
    1|2
  • İplemezdim onu.

0|0
    1|1
  • Harbiden öyle kız arkadaş olmaz olsun :)

0|0
    1|1
  • Gavur muyuz biz.!

0|0
    1|1
  • Valla cok sallamazdim ama baskalarininkini kutlayip beni unutursa beni unutsun

0|0
    1|1
  • ayrılırdım yahu :D

0|0
    1|1
  • çıkışına gider bu rakip takım ajanı derim linç etsinler p..vengi O.o

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 21

• Hiç bir şey yapmam..

Kimse hatırlamak zorunda değil, önemsizdir benim için.

4|1
    1|2
  • Umursamam demeyi çok isterdim.

O an bir şey demem ama kırılırım.

1|0
    1|2
  • bende maça karşı tarafa giderim erkeklerin arasına hadi bakalım

6|0
    1|3
  • unutmadığını sadece numara yaptığını, akşama beni çok güzel bir sürpriz beklediğini bilirdim=))

1|2
    1|1
  • adam olmaya nıyetın var aferın derım.. cunku bende futbolu cok severım.. ama benı unutması olmadı.. benıde yanında goturmelıydı..

1|0
    1|1
  • Arkadaşlarımla,ailemle kutlardım ama bir taraftan da bozulurdum.

Sorun maça gitmiş olması değil unutması.Yoksa doğum günümde maça gittiyse çokta takmam.

1|0
    1|2
  • eve geldiğinde bir futbol takımı bulabilir!

2|0
    1|1
  • Maç daha önemli .Formamı giyip onunla giderim <3

4|0
    1|2
  • ben ne mi yapardım :D güzel bir party hardyy hazırlar takılırdım o gün yanımda olmicaksa maçında mutluluklar: D

1|0
    1|2
  • Burnundan getirir, telefonlarını açmazdım.

0|1
    3|2
  • Doğum Günümde maça giden sevgiliyi yerim ben Balım ya <3

Hatta hediye derbi bileti getirsin bana beraber gidelim :D

1|0
    1|1
  • fazla önemsemem altı üstü bir maç

1|0
    1|1
  • Hiçbir şey yapmam.

1|1
    1|2
  • bnde onun dgum gnnde aynısını yaparım...

1|0
    1|1
  • Deşer döşerim.

1|0
    1|1
  • doğum günümü hatırlaması süpriz yapması hoş olurdu ama olsun gitsin o kadar kızmam

1|0
    1|1
  • yoo gayette güzel olur helede fener maçıysa :)

1|0
    1|2
  • Dogumgunu kutlamiyorumki.

2|2
    3|3
  • kendini öldürsün bu dünya üzerinden imha etsin zira ben katil olmak istemem :D

0|0
    1|1
  • hiç bir şey yapmazdım.insanın seçimleri kişiliğini gösteriyor bir nebze olsa da .ama burada kişilikten bahsederken benim seçimlerim ve kişiliğim ön planda olurdu.

1|0
    2|2
  • yanina gider oyun kac kac diye sorarim :))

1|0
    1|2
Yükleniyor...