Insanlar neden özgüvenlerini kaybederler?

Kalın bacakların olduğu halde etek , şişman olduğun halde tayt giyebilirsin. Yamuk dişlerin olabilir, ama hiç kimse kahkaha atma hakkını elinden alamaz. Çillerin çıkabilir ama yine de güneşe bak. Cildinin ne kadar lekeli, boyunun ne kadar kısa, saçının ne kadar kabarık veya seyrek olduğu sadece seni ilgilendir çünkü çirkin olduğunu düşündüğün yüzünle bile, çirkin kalpli birinden güzelsin. Ve unutma sen öyle olduğuna inanmadığın sürece asla yeterince güzel olamayacaksın...!

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• İlk kez aşık olduğumu hissetmiştim.

Çok yanlış biriydi,hiç bana uygun biri değildi ama gönül işte..

Kapıldım bir kere .. bana fazla mükemmel geliyordu,kendimi onun yanında yetersiz hissediyordum. Sürekli daha iyi olmalıyım diye baskı üzerine baskı uyguladım kendime. Onun başkasına aşık olduğunu öğrenince ve benimle asla hiç birşey olmayacağını anladığımda öz güvenim yerle bir oldu. Kendimi zor toparladım, insanlari gözümde fazla büyütmemeyi öğrendim. Kimse mükemmel değil,bende değilim olmak zorundada değilim. Şu an iyi ki olmamış diyorum,öz güvenim tam bir şekilde hayatıma devam ediyorum :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• baska insanlarin hakkimizda ne düsündügüne cok önem veren bir Milletiz.

Ne kadarda ben oldugum gibiyim kim ne derse desin havasina takiliyor gibi yapsakda.

Sonucda giyinip disari cikarkende ne giyidigimize dikkat edip aman o konusmasin su birsey demesin düsüncesinle cikan cok insan var buda otomatikmen etrafimizda bulunan insanlarin hakkimizda ne düsündügüne önem verdigimizi gösterir...

0|4
    0|0
  • On disim yamuk, cildim lekeli degil ama gunese allerjim var amaaaa bak ne yalan soyliyeyim cok iyi biriyim accikta var olan zekami kullaniyorum, dusunuyorum ben herseyimle seviyorum kendimi :D Allah'a sukur daha kotu olanlar var :D

0|2
    0|0
  • off bu yazı tam benlik. Beni anlatıyorsun...

sana bir şey söyleyeyim mi? ben çok umursamaz bir insandım. yani dış görünüşümden hiç rahatsız olmazdım.

arkadaşlarımın dalga geçmesiyle kendimdeki bazı şeylere çok dikkat etmeye başladım, çok takıyorum ve çirkin olduğumu hissediyorum...

özgüven sıfır şuanda..

0|1
    0|0
  • Sevilmediklerini düşündüklerinde hatayı kendilerinde aramaya başlarlar ve kusur üstüne kusur bularak özgüvenlerini yerle bir ederler.Aslında asıl kaynağı iç huzurun olmayışıdır.

0|1
    0|0
  • niye vedama yazmadın? uyuz :)

neyse ben gidiyorum salıcakla kal :) çok tatlı ve kibar bir çocuksun :) kendine çok iyi bak

0|1
    0|1
    • nereye

ben görmedim

• az konuşalım dur gitme hemen :S

• degersiz hissettirildiklerinde ..

1|1
    0|0
  • vay be ne guzel soyledin...

cirkinim ulen varmi diceginiz...

0|1
    0|0
  • değer verdiğim adam biyerimi beğenmez eleştirirse kırılırım :(

0|1
    0|0
  • Palavra palavra palavra

0|1
    1|1
    • sana katiliyorum :D heee ilk baktiklari guzellik degil sanki,

• Aynen. Çirkin insanlara çocuk kandırır gibi edilen laflar, teselli etmeler hatta acımalar yok mu deli oluyorum.

• hayir simdi biri boyle dusunse digeri kezban der, bir baskasi baska birsey, bana gore hemen hemen butun erkekler guzel bir kadinin vucudunda ararlar mutlulugu, kadin narsistse egosu yuksek diye adlandirilir, ben cirkinim benimle ugrasma desen ozguveni dusuk olursun yok ki bir ortasi :D

Erkekler Ne Diyor 10

• eleştiriler sayesinde . psikolojik baskı sayesinde. kalın bacaklı biri tayt giydiğinde rahat yürüyemez hemen bakar acaba bana iğrenc gözüyle bakan var mı die. ama zayıf sexy bir bayan tayt giydiğinde havasını ata ata giyer dolaşır rahat olur

0|1
    0|0
  • Bize ait olmadığı için tamam lan vurmayın !

0|1
    0|0
  • Ateist de olabilir sin ama kimse camiye gitmeni engelleyemez!...

2|2
    0|0
  • düşünmem böyle şeyler işime bakarım.işler tıkırsa sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Evet lan sivilcelerim var var mılan ? Size ne onlar benim her zaman yanımdaydılar biz bir bütünüz size ne ? Ağzına sağlık kardeşim

0|1
    0|0
  • kesinlikle çok haklısın (ağlattın beni köftehor)

0|1
    0|0
  • bomba yazmışsın canı sıkılanlarada bişe yazsana

0|1
    0|0
  • kişişel gelişimlerine biraz özen gösterseler inanın böle sorunlar yaşamazlar

0|1
    0|0
  • Kalın bacakların olduğu halde etek , şişman olduğun halde tayt giyebilirsin. Yamuk dişlerin olabilir, ama hiç kimse kahkaha atma hakkını elinden alamaz. Çillerin çıkabilir ama yine de güneşe bak. Cildinin ne kadar lekeli, boyunun ne kadar kısa, saçının ne kadar kabarık veya seyrek olduğu sadece seni ilgilendir çünkü çirkin olduğunu düşündüğün yüzünle bile, çirkin kalpli birinden güzelsin. Ve unutma sen öyle olduğuna inanmadığın sürece asla yeterince güzel olamayacaksın...!

0|0
    0|0
  • Insanlar neden özgüvenlerini kaybederler?

0|0
    0|0
Yükleniyor...