Beşiktaşımızı başarılı buluyor musunuz? Beşiktaş nasıl daha başarılı olabilir?

Bu takımın en iyi zamanlarında bile bir cenabetlik var gol sorunu olsun, defans sorunu olsun illa bir eksiklik oluyor ne düşünüyorsunuz?

0|1
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Başarılı buluyorum 😂

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• besıktas Şu an türkyiede en iyi takım elbette ama bence ilk 11 olusması lazım her maç farklı takım sıkıntı bence özellıkle defansta defansta ve kalede hep aynı oyuncular oynaması lazım yoksa sorun çıkar ve su olcay sahan ve tolgayı yollasa iyi olur acıkcası

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 18

• Beşiktaş candır ya
    Ligde takım kalmıcak hepsi yener bu gidişle :)

0|2
    0|0
  • Başarsa da, başarmasa da, küme düşse de, şampiyonlar ligini kazansa da umurumda değil... Ben Beşiktaşımı başarılarından dolayı sevmedim... Başarısızlıklarına rağmen sevdim! SİYAH BEYAZ BİR AŞK BİZİMKİSİ!! ❤️⚫️⚪️

0|1
    0|0
  • Son yıllarda ligin en doğru isleri yapan takimi , eksikleri olsa da durumu iyi ve gittikçe iyiye gidiyor başkan ve hoca sayesinde

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak takımımız cok iyi. tolgaya yüklenmek bence pek doğru değil. sonucta oda bu formaya ter akıtıyo.

0|1
    0|0
  • Başarılı buluyorum. Fakat bu başarı yönetimsel anlamda. Teknik heyet ve yönetim kurulu iyi işler yapıyor. Uzum bir süreden beri Beşiktaşın bir oyun kültürü oluşturmasından ise memnunum

0|1
    0|0
  • Şampiyon lar liginde guruptan ciksin bir fenerli olarak basarili oldugu kabullenirim bir fenerli olarak

0|1
    0|0
  • Biz Beşiktaşı böyle sevdik, ne demiş Şems: Hüzün taze tutar aşk yarasını. Yaramdan da hoşum, yarimden de…

0|1
    0|0
  • Bence takım olarak eksiklerimiz; kaleci Tolga'nın olması, son maçta başarılı olsa bile Tosic yerine Rhodolfonun tercih edilmemesi. En büyük 2 sorun bu bence.

0|1
    0|0
  • Sistem hatası yapıyor bazen ama iyi

0|1
    0|0
  • Bence gayet iyiyiz. Daha iyisi de stoper takviyesi diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Basarili ama takim tam oturunca daha vasarili olacaktir

0|1
    0|0
  • Galatasaraylı olarak kıskandım. Benfica maçında hakettiler 1puan dahi olsa :)

0|1
    0|0
  • Fena değil daha da iyi işler yapacak inanıyorum 👍

0|1
    0|0
  • Tolga haric basarili :) bizim kalede sikintimiz var

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak Avrupa'da başarılar diliyorum ve başarılı buluyorum

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe GFB 💛 💙