Gs de ki bu para nereye gitti?

Gs Avrupa ya en çok katılan takım, Avrupadan kupa alan ilk Türk takım, En çok lig şampiyonu olan takım ve birçok kupa alan takım10 yıl için de 2 kere batma noktasına geliyor.2005 ve 2015 yılların da peki bu paralar nereye gitti Gs nin kasasına giren paralar sizce.
Bu arada vergi ödemiyor Fenerbahçe ödüyor onu ödemiyor bunu ödemiyor peki paralar nereye gidiyor sizce siz ne düşünüyorsunuz.

• Himmet için yollamışlardır.
    38% (3)40% (4)39% (7)Oy Ver
  • Transfer yaptık ne var bunda.
    25% (2)30% (3)28% (5)Oy Ver
  • Gsliyim ama herbiden nerde bu kadar para.
    25% (2)10% (1)17% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    12% (1)20% (2)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Himmet için yollamışlardır.

0|0
    0|0
  • 15 Temmuz'dan önce sorulsaydı, böyle bir sonuç çıkmazdı. :)

0|0
    0|0
  • A. mk cahili mancini döneminde devre arasında 19 tane oyuncu alındı 40 milyon harcandı ya

0|0
    0|0
    • 2ay

Fener 70 Miyon harcade geçen yıl ya cahili.

• 2ay

Hmm Adnan Polat Feto ile birebir görüşüyor Rahmi Koç Türkiyenin en zengin kişisi Fetonun bilmem ne ailesiyle yemek yiyor afferim ona adanna polat ne büyük adammış be. Hem o yemek değil düğün bunu da bil Allah'ın cahili.

• 2ay

@wsedrftgujı Düğünde yemek yenmiyor mu mal? Ayrıca o adam fetoyu yöneten adam asıl fetonun üstü fetoya emirleri veren kişi sen daha rockefeller ve rahmi koçu bile tanımıyordun ben demeden anca kara cahil bide bana laga luga yapıyor burda salak resmen saçmalamış bide fetonun bilmem ne ailesi falan diyor g. erizekalı dünyayı yöneten adama

Yükleniyor...