Gs'nin URFA kupasında da FETÖ'nün etkisi olmus mudur sizce?

Her taşın altından hain örgüt ve dalları çıkıyor federasyon, lig kupaları, basketbol, siyaset, adliye, askeriye, eğitim akıllara gelen her kurum sizce bu yapılanma UEFA da da bir yapılanması var mıdır? Ben olduğunu düşünüyorum sizce Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye Avrupa maçlarında hakemler tarafında adeta ambargo uygulanırken gs'ye FETÖ desteği sayesinde mi hakem sempatisi oluyordu?

0|1
218

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiyede feto sayesinde kaZanılan şampiyonluklar olmasa hangi parayla hagi taffarel popescu gibi oyuncular alınıp uefada basari olacaktı

3|7
    0|4

En İyi Kız Görüşü

• Tüm dünya biliyo ki gs nin uefa kupasını feto sayesinde aldığını

3|4
    0|2
    • Aynen boşuna bir taraflarını yırtıyorlar.
      Zaten o kupada iptal edilecek merak etme fifa iptal edecek bunlar iyi günleri çok yakında birinci ligde top koşturacaklar hak yiyenin binası olmaz

• Amerikanın politikası ne biliyor musun s*kmeyeceği eşeğe yonca vermez.
      Yarın bir gün menfaati gereği işi bitince o an kim ile birlikte ise biletini keser

• @NesliTükenmişErkek eger feto dan bir fayda gormicekse anca o zaman uefa gs verin su kupayı der yoksa uefa su an öyle bir cesaret gösteremez bence

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Kesin oyledir hatta amerikayi bile feto yonetiyormus bilmiyom duydugum dogrumu acaba

2|2
    0|0
  • Bilemeyiz fetönün uefa ve hakemlere şantaj yapma, rüşvet verme ihtimali var bunlar kullandığı yöntemler

1|0
    0|0
  • Hakem sempatisi mi? Fetonun en guclu oldugu donemler 2004 2008 yillari aras8 galatasaray avrupada eziliyordu gelen gecen tokatliyordu feto nerdeydi acaba 2011 de verilmeyen.3 net penalti avrupada nerde. feto? Ulen. camuru. nasil atcaniz bilemediniz galatasaraya bir kendinize bakin once camur atmak yerine

0|1
    2|4
    • 98-2002

• Tamamda hakan sukur tamam olabir bu ne alaka simdi niye yardim etmior bana bunu acikla

• Sen gs klubumisin onların tek amacı gs klubunu üst sıraya çıkarmak feto kendi ağzıyla söyledi örgütün spor ayağı olarak görüyormuslar

• Galatasaray kulübünün fetö ile alakası yok be 😨

0|0
    1|0
  • Hayir

0|0
    1|0
  • Buna evet diyen net canım dır , cahildir

0|2
    3|3
  • Sen erkekmisin

0|0
    1|1
  • ağlayın :D

0|0
    1|1
  • Saçmalık.

0|1
    2|3
  • Bu kadarda Galatasaray düşmanlığı olmaz be arkadaşım ağlamayın artık 17 sene geçmiş üzerinden :D

0|0
    1|0
  • O değil de URFA kupasi nedir abi 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Absurtt sohbet Galatasarayı liseliler den başka kimse yönetemez..

0|0
    0|0
  • Yok canim Fetonun duasi sayesinde aldi Gs Uefayi. Kesinlikle Allaha edilen dualar sorgulanmali Feto ve Allahin sayesinde aldi o kupayi bu resmen şike Allah olmasa Her kupayi fener kazanir

0|1
    1|1
  • Galatasaray'ın eski yıldızlarından Evren Turhan, futbolculuğu döneminde FETÖ yapılanması hakkında edindiği önemli gözlemlerini anlattı. Turhan, “Bir gün beni Altunizade FEM Dershanesi’ne çağırdılar. FETÖ’nün başı olan Fetullah Gülen geldi. Yanımdaki oyuncular, ‘Bizim abimiz’ dediler. Ona karşı saygılılardı. Hatta bazıları neredeyse ayaklarına kapanacaktı" dedi.

2|2
    0|1
  • Sanmiyorum ya

0|0
    1|2
  • e bu ülkede milliysen engellerler fransızsan kapılar açıktır her zaman

2|5
    0|2
  • Olmuştur tabi.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1