Yüzme ve hafif fitnessla 1 ayda ne

yüzme ve hafif fitnessla 1 ayda ne kadar forma girilebilir? 42 bedenim ve tatile 1 ay var. havuza aylık üye olmayı düşünüyorum fitness bölümüyle birlikte.vücudum kasa müsait ama ben kas yapmadan forma girmek istiyorum. ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
arkadaşlar, Ösymde tercih yaptık ve tuttu diyelim ama okurken yine sınava girdik. ama geçen sene tercih tuttuğu için bir puan düşmesi oluyor ne kadar düşüyor puan? haberi olan var mı? yardımcı olursanız sevineceğim çünkü soru sorma kapasitem dolmuş. teşekkürler şimdiden

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• 1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir ayda fazla bir degisim olmaz kendini kasma fazla olan olmus :):)

0|0
    0|0
  • Yüzme zaten en etkili spor çok faydası var kesinlikle tavsiye tüm vücudu çalıştıran nadir egzersizlerden biri Fitnssde çok işe yarar ikisi birlikte çok iyi olur beslenmenede dikkat edersen baya yraarını görürsün ama tabi kesin 7 8 kilo verirsin diyemem insandan insana göre değişir çünkü metobolizma hızı ve diğer etkenlere bağlı şeyler bu konular

0|0
    0|0
  • diyetisyene gitsene 1 ay çok kısa bir zaman kas yapmak istemiyosan protein almamaya çalış yüz sporunu yap haftada 4 gün kadar bişeyler olur azda olsa

0|0
    0|0
  • ne kadar forma girebilirim sorusu garip geldi

0|0
    0|0
  • Çok geç sanki bence ama Yüzme ve Fitness yapabileceğin en iyi şey bence doğru yoldasın fakat sana diyette lazım iyi bir diyetisyene danımanı öneririm ben 10 Şubat'tan bu yana uğraşıyorum tam 15 kilo verdim.

0|0
    0|0
    • evet diyetisyenin verdiği diyeti de uygulayacağım. bana bir 7-8 kilo lazım vermeye

• Bir ayda en fazla zaten o kadar verebilirsin fazlasını verme yoksa helvanı yemeye geliriz. ;)

• valla onu sen bilirsin dediklerin uyar

0|0
    0|0
  • giremezsin yerken düşünmemişsin çook geç :D

0|0
    0|0
  • 1 ayda olsaydı o işler şu an tüm şişman kızlar manken gibi dolaşıyo olurdu

0|0
    0|0
    • onların bir ayı pazar gecesinden pzt akşamına olan aylar

• hayir 1 ayda hic bir sey olmaz en az 3ay

0|0
    0|0
    • kanka bendee body gidiyorum + yüzme 4 hafta oldu bir gelişme yok ama ilk basladıgım günden bugune hızlıyım yararını ne zaman görürüm

• eywallah gardaşm :)

• hicbirs ey bir ayda

0|0
    0|0
  • 42 mi bende 48 bedenim azcık zorla da değişiriz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...