Sizce ne yapmaya çalışıyor? Ona karşı nasıl davranmalıyım?

Okuldaki edebiyat hocamla aramız baya iyi bu yıl ve birlikte 2 yarışmaya katıldık.İlkinde kontrolü bitirdiğimizde hocanın bu çocuğun sınıfına dersi varmış,kontrol bitince beni onların sınıfına götürdü ve sınıfa sesli oku diye bu çocuğa verdi.Baya yüksek bir ses tonuyla böyle o ahenkle falan okuyor diye sanırım.O gün hocam eğer işte kazanırsan bu sınıfa çay ısmarlıcaksın falan dedi bana bende tamam dedim.Fakat sonra yarışma tarihini yanlış anladığımız için geç gönderdik ve değerlendirmeye alınmadı.Bununla ilk muhabbetimiz o zaman başladı yanıma gelip bize çay ısmarlıcaktın hani kaçma falan dedi bende katılamadığımızı söyledim o gün.Sonra 2. katıldığım yarışmayı kazandım ve iyice ilgilenmeye başladı bu benimle.Bi gün topluca bütün şubeler tiyatorya gittik ben konuşuyorum arkadaşlarımla sürekli beni izliyor rahatıszlık derecesinde,girişte yanımda büssürü kız var ki bu adamın o zaman adını bile bilmiyorum ben daha yanındaki arkadaşlarıyla bağırarak "ben ... ile oturucaksam olur"falan diye plan yapıyolardı.Ben ne ayak falan deyince yok bişey dedi.Sürekli okulda laf atmaya başladı bana,yanından geçiyorum selam yokmu diyor.Konferansa çıkıyoruz bağıra bağıra hanımefendi size yer tutmuştuk ama falan diyor.Açıkcası bana çok yavşaklık derecesinde geldiği için her seferinde komik bir cevapla olayı kapatmayı tercih ettim,ben o gözle bakmıyorum çünkü adama.Geçende yanından geçiyorum bana duyururcasına "o kaybetti" falan diyor ya.Günlerdir trip atıyor şimdide ilgilenmediğimi görünce..Ne yapmaya çalışıyor sizce ne yapsam?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• rahatsız oluyorsan bunu ona söle zaten bunu ona sölemen onu senden uzaklaştıracaktır yaptığı yanlışı görcek senin onu hiçbirzaman sevmediğinin anlicak şuan seninde içinde bişeyler olduğunu düşünüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aklınca senin onu merak edip kimdir nedir diye düşünmeni sağlamak istiyor bence salla gitsin biz erkekler genel olarak boyleyizdir kızın pesinden kosarız sonra yakalayamayınca tirplere gireriz

0|0
    0|0
    • Bende senin gibi düşünüyorum.Sadece başlarda bariz bir şekilde asıldığı için her seferinde laf koyma yöntemiyle uzaklaştırdım kendimden.Gerçekten hoşlanan bir insan böyle davranmaz gibi geliyor bide ben pek sevmiyorum açıkcası böyle yavşak tipleri..Sonradan da dedim acaba çok mu sert davrandım diye,ama yanılmamışım sanırım :)

• yok ağır değil hatta şöyle diyeyim yavvşak yani iki v ile

• İşte şimdi biraz ilgiyi kesip kendini özlettirecek aklı sıra hangi mal buna böyle akıl verdiyse. Neyse bir süre sonra yine devam edecek merak etme.

0|0
    0|0
  • liselimin ? hocanın yaşı kaç ?

0|0
    0|0
  • karışık durumlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç etik bir davranış değil hocanın yaptığı. Mümkünse o yokmuş gibi davran

0|0
    0|0