Aykut Kocaman'ın istifa kararı doğru bir karar mı ?

hemen hemen tüm kanallarda aykut kocaman ın istifa ettigi söyleniyo sizde doqru bir karar mı ben fanatik blr fenerbahçeli olarak doqru buluyorum. Aslında aykut kocaman bizi awrupada yarı finele çıkaran adam kaç yıllık türkiye kupası hasretimizi qideren adam . O kocaman bir yürek . Ama ben korkak futbol oynattıqını düşünüyorum . Sizce nasıl ?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• doğru karardı bence

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• bnece başarılı bir sezon geçirdi alex olayları,olması .çok fazla baskı olması adamı artık bıktırdı. devre arası istifa etcekti ama takımı yarı yolda bırakmak istemediği için rica minnet vazgeçti kararından .doğru bir karar ama aykut hoca kötü demiyorum aksine iyi hoca . doğru kara olması adam artık buladı .sıkıldı bu görevden kendisi için en yiisi buydu

1|0
    0|1
  • Aykut Hoca iyi hoca aslında ama sorunu DİSİPLİN GSli olarak söylüyorum korkak futbol oynattığını düşünüyorlar ama adam mecbur kaldı Hücum futboluyla başarıya ulaşamayınca defansa yöneldi ya zaten Aykut Hocada hata değil Azizde hata Aykut Kocaman sanki hiç böyle büyük bir takım yönetmeye alışkınmış gibi onu takımın başına getirdi adam bugüne kadar hep kümeye oynayan takımları yönetmiş napsın Yıldız futbolcu kaprislerine alışkın değil bakıyorsun Stochu oyundan alıyor adam nerdeyse Teknik direktörünü dövecek . Teknik direktör ile futbolu arasında biraz resmiyet olur adam kardeşiymiş gibi davranıyor disiplin diye birşey yok yani niyeti iyi ama öylede Yıldız kaprisli futbolcuları disipline sokamazsın

1|0
    0|0
  • doğrukarar

1|0
    0|0
  • aziz ben görevde oldugum sürece aykut burda kalacak diyordu ne oldu :D

1|0
    0|0
  • bir galatasaray lı olarak aykut kocamanın isfasına üzlüyorum.. çünkü adam cok iyi idi, basarısız idi, teknik direktörlükten gram anlamıyordu, bu sayade biz de hep sampiyon oluyorduk.. üzüldüm valla..umarım geri gelir ve tekrar fenerbahceyi dibe atar, gs sampiyon olur..

0|0
    1|0
  • o hep istifa ediyo yeni birşey değilki :D

1|0
    0|0
  • valla biz galatasaraylılar olarak istifa kararını çok yanlış buluyoruz :).20 yaşındayım fenerbahçeyi Aykut Kocaman kadar korkak futbol oynatan başka bir t.direktör hatırlamıyorum.Geri dön A.Kocaman...

0|0
    1|0
  • Haklısın bence sana katılıyorum

1|0
    0|0
  • o bir şey yapmadı bence takımı engelledi sağlam bir koçla busene 3 kupayıda alabilirdik

1|0
    0|0
    • takımı derken ne konuda bir enqel krasic qbi bir adamı macın son dakikasında oyuna aldıqı içinmi takım hatalı

• burda takımn hatası yokki

• Ahaahaha Herkes bir Esila değil abicim :D

• bir galatasraylı olarak doğru bulmuyorum :) aykut iyiydi ya neden gitti offf

0|1
    1|0
  • çok yanlış bir karar ben kalmasını istiyorum

0|0
    1|0
    • neden kalmsını istysn

• çünkü aşırı derecede başarısız t.direktörlük bilgisi 0 iki lafı bir araya getiremeyen tam febe ye yakışan bir hocaydı

• w,q yerine v,g kullanmayı öğren artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence neden istifa ettiği değilde bize neler bıraktığı daha önemli.

Başta Fenerbahçe Spor Klübüne verdiğin tüm emekler için 3 temmuz sürecinden bu yana herşeye kulaklarını tıkayıp bizim yanımızda olduğun için efendi duruşun için hakemlere saldırmadığın futbolcuların hata yaptığın da ana avrat sövmediğin için her ne kadar yaptığın iyi şeylerle değilde hatalarınla ön plana çıksan da senin adamlığına kimse dil uzatamaz ! TEŞEKKÜRLER AYKUT KOCAMAN KALPLER SENİNLE ATAR !

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylı olarak doğru buluyorum batırdı sizi be

1|0
    0|0
  • En doğru kararı verdi..

1|0
    0|0
  • Şampiyon olsaydınız böyle olmayacaktı :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...