Eğer babanız üvey annenizin kız kardeşiyle birlikte olsa siz ne yapardınız?

Yani babanız başkasıyla evleniyor ve o evlendiği kadının öz kız kardeşiyle ilişki yaşıyor siz bunu öğrendiğiniz de ne yapardınız? Ama üvey annede oruspunun tekiyse?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• parçalanmış hayatlarda bu gibi olaylar oluyor

olan aradaki çocuklara oluyor sende arada kalanlardansın fakat senin avantajın yaşın büyük neyin ne olduğunu görüyorsun

bu düşüncelerini etkilemesine izin verme

yağmurdan kaçarken doluya tutulma

adımlarını dikatli at sakinleş ondan sonra düşün

onları boşver kendi hayatına nasıl yön verebilirsin diye

1|0
    0|0
    • İşin kötüsü erkek kardeşim var 16 yaşında oda görüyor herşeyi onun etkilenmesi üzüyor beni yoksa diğerlerinin canı cehenneme umrumda bile değiller pislikler

• rica ederim sanırım bunu başaracaksın

• Bugüne kadar çok sorumluluk aldım henüz 19 yaşında olabilirim ama aldığım sorumluluklar beni yeterince olgunlaştırdı diye düşünüyorum adımlarımı sağlam atmam gerek üzülmek istemiyorum artık çünkü hep canı yanan ben oluyorum..

Erkekler Ne Diyor 14

• kendi totomu sağlama alırım kısmen ensest ilişkilere adım atılmış demektir. Bu gün ona yarın bana belli olmaz

0|0
    0|0
    • Hayatını sikecem zaten onların :) o kaltağın da boy boy resimlerini yapıştırıcam duvarlara

• o zaman elinden geleni ardına koyma :D

• aynen öyle yapıcam sizlerden akıl almak istedim o yüzden yazdım buraya intikam alıcam elbettee

• Türk filmi gibi.

Baba : Nuri Alço

Üvey Anne : Serpil Çakmaklı

Kız kardeş : Ahu Tuğba

Hikayeyi anlatan çocuk : Kütük Emrah

0|0
    0|0
  • olan olmş daha ne yapacaksın? yaşının kaç olduğu da önemli. 18'ini geçtiysen kendi hayatına bakarsın. gerisini boşver. onlar kendi aralarında istedikleri gibi takılırlar.

0|0
    0|0
    • 19 yaşındayım ama onlarla olayları bile bile aynı evde yaşamak bile iğrenç

• Adamın kendine güveni yok ki bana güvenip ayrı eve çıkmama izin versin

• artık çocuk değilsin, böyle ilişkileri varsa aslında onlar da evde yalnız kalmak isterler. bence şansını deneyebilirsin. hiç olmadı bir süre daha kimseyle muhatap olmadan yaşarsın. bence kafana takma fazla. onların tercihi, hayatı, seni doğrudan rahatsız etmedikleri sürece kendi hayatına odaklan.

• Sonuç olarak sen melek gibi bir insan olmalısın. aile faciası. orusbu olmayan birilerimi varmı. baban çok emin ellere düşmüş.

0|0
    0|0
    • :( Ya üvey annemin bile daha nelerini gördüm de susuyorum bir an önce yapmam gerekn şey bu evden gitmek tiksiniyorum hepsinden

• Annem çalışıyor ben ev aldım ona tokiden onun taksitlerini ödüyordum artık babamın yanından ayrılıncan nerede çalışıcam onu bile bilmiyorum :(

• Ev olduktan sonra iş kolay annenle yaşar gidersin, bu kadar karamsar olma iş çok yeterki çalışmak iste.

• Babanın karakteri bozukmuş kusura bakma. Hiç karışmazdım ve de konuşmazdım.

0|0
    0|0
    • Evlensem de defolup gitsem keşke tek isteğim bu zaten

• Aynen ben de onu diyecektim. Sen kendi hayatına bak, onlar yollarını seçmişler, saygılı ol ama çok da yüz verme.

• hey maşallah babaya bak

0|0
    0|0
  • Dallas gibi :)

0|0
    0|0
  • Hepsinin mk gitsin yaa sanane sen hayatına bak oradan uzaklaş

0|0
    0|0
    • Hepsinden nefret ediyorum zaten

• Bıktım bu dünyanın kederinden gamından,

Bilseydim böle olduğunu, çıkarmıydım anamın mından. Demiş şair neden?

işte böle mevzulardan

• karısık durumlar :D bilemedim

0|0
    0|0
  • bilmem benim babam böyle bir insan değil

0|0
    0|0
  • baba madem sikiyon evlenmeden sik şunları derim tabiki böylelerini karı diye getiriyon sik geç derim

0|0
    0|0
    • Sinir hapı kullanıyorum bunlar yüzünden daha bu yaşta psiklojimi bozdular bir insanın normal bir hayatı olması için ailesi düzgün olması gerek ben evlendikten sonra herkese şüphe ile bakıcam çok kötü birşey bu

• anlayabiliyorum birazda olsa ama takma sen ya naparsa yapsın diye düşün :S

• evet aşkı mennu yu yeniden çekiyoruz arkadaşlar senaryo hazır

bize bir ışık yönetmeni lazım

0|0
    0|0
  • sosyal araştırmalar yapılacak bir aile diye düşünürdüm neden bu hale geldi bu durum diye

0|0
    0|0
  • baldız baldan tatlıdır desteklerim O.o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• asla görüşmem bidaha. ayrıca neden evlensem de gitsem diyosun ki önce oku sonra ayrı yaşa çok saçma bir düşünce senin gibiler genelde önüne gelen erkekle evlenir kurtulmak için sonra pişman olur.

0|0
    0|0
  • Babanda iş yokmuş. Uzakta okumaya çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...