Bu Kız Ne Yapmaya Çalışıyor Anlıyamadım Bir Türlü...

Çoğunlukla Telefondan konusuyouz aynı derhanedeyz 2 aydan fazla ılıskımız var Kız benı Cok sevdıgını Felan soyluyor ama mesela bugun kursu var senı alım mı dedım askım kız arkdasımla gıdecem yarın gelırsn felan dıyor yanı sunu dıyorum ben buna yaknlasmak ıstıyorum her zmanımın onunla gecmesını ıstıyorum fakat bu ne bılım çok bulusmak felan ıstemıyor he bıde ben buna elini felan tutmak istiyorum dedim kız bana sevgiliden anlasıyın elını tutmaksa ayrılalım felan dedı ne yapmaya calısıyor sızce ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• mesafesini koruyor, helal olsun.

0|0
    0|0
    • Mesafeleri yüzünden bitecek az kaldı

• Bence buluşunca onu özlediğini söyle. Seninle daha fazla görüşmek istiyorum eve bile bıraktırmıyorsun de.

• Öyle yaparız yarın bulusacam zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• Madem gelme diyo teklif bile etme geliyimmi diye sende gtmk istiysan bn kurs cikisi glcem de yok desede git elini tutuymmu ne ya tbii tutcksn sormn hata git al kizi kursdan tut elinden.evine birak

0|0
    0|0
  • kac yasinda bu kiz ? bence sacmalamis

0|0
    0|0
    • Şunu söylıyım buyuk ıhtımal kızın ılk sevgılısıyım kızla 3 4 defa anca bulsutum oda bır yere oturmadk ayak ustu sohbet gezdk felan kızın elı ayagı tıtrıo yanımda bayılacak gıbı oluyor ne bılım kız cok acemı ondan olabılır dıe dusunyorm zmanla ısınabılırız.

• hmmm dedigin gibide olabilir kizi tanimiyorum sonucta...zaman tani ona o halde

• astarını isteme diye sanırım böyle bşi ya da fazla değer vermiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...