Bir kız nasıl mutlu edilir?

Bir kız düşünün ki yanında bir erkek var srekli onu güldürme çabasında tamam çoğu zamn başarılı oluyor peki ya olamadığında ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• payloncumusun ikide bir mutlu edecek senin varliginla mutlu olsun olmuyorsa kendizi cabba sarf etsin

• Orasini bilmiyorum bakalim .d

• :-) ama gercek. Umarim oda seni mutlu etme düsüncesini yasiyordur...

• Cok aci dolu sozler oldu bunlar .d

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• o kiz seni sevmiyorsa, hoslanmiyorsa bence mutlu edilmez :)

once hoslanmasi lazim, bu arkadas olarak, veya iliski duzeyinde ki mutlu edesin. zaten sonrasinda, yaptiklarin onu mutlu eder.

kiskanip sahipleneceksin, ama yerli dozunda. onu prenses gibi hisettirceksin, iltifatlar edeceksin, anlayis gostereceksin, dinleyeceksin. cocuk gibi yani :)

• Onu alamadiysa degil bir baska sevdigi varsa iste yikilirim o zaman .d

• aynen :) ama senden guven alirsa kiz, sevdigini anlarsa o daha cok sever

• Ooo.. bunlar sabir ister ya, yokşu anyakiniz her gun aksamlari yuruyoruz mesajlasma konusma..

• olamadığında,gerçekten bir sıkıntısı vardır.

• abim, yeni bir ilişkiden bahsediyoruz.. normal duruşu standart olan çok gülmeyen bir insanı siz güldürüyosunuz.. samimiyet boyutu büyük, ama zor gülen birini düşünün ki neredeyse her zaman gülüyor? siz mutlu olmaz mısınız? üstüne birde kendinize sormaz mısınız nasıl onu daha fazla mutlu ederim diye?

• sorun çok çelişkili ? ilişki düzeyiniz ne seviyede kaç senedir brlktesiniz yeni tanısıyorsanız,önce onu tanı sonra mutlu et, neden mutlu olmadıgını düşünüyorsun bir hata mı yaptın ona

• Ister istemez bende siz ne yapardiniz onu merak ediyorum

• kız seni seviyor ya da hoşlanıyorsa en berbat esprine bile güler.

• Hahaha :D tamamm kizmaaa

• ayı al ayı

• E bir suru hayvan var burda, ben kararsizim secimi bana birakmayin

• Öncekileri Göster
  • sürekli güldürme çabasında olan erkek mutlu etmez. can sıkar

• Izmir ksk, forbest yanindaki takicida

• harika nerden buldun.

• Suan bisiy buldum bak, bir tohum ustunde bazi yazilar yaziyo ve cesit cesit.. i love you yazani aldim.. suda bekletip pamuga koymak gerekiyomus.. buyugunce yapraklarinda i love you yazacakmis.. bu guzel bir hediyedir dimi ? .d

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• neden güldürmek için uğraşıyorsun ki bunu anlamadım

• Abi kizin dogasinda ole cok gulumsemek yok.. benim problemimde bu ya zaten.. oyle bisiy yapayim ki cok cok mutlu olsun anlatabildim mi :( ?

• somurttuğuna göre mutlaka bir sebep vardır bunu araştırırdım somurtuyorsa bir sebep mutlaka vardır sorunun üzerine gidersen çözersin

• O zaman ben kendimi yanlis ifade ettim, siz sevdiginiz insanin somurtmasina sabredebilir miydiniz? Ne yapardiniz, deneyimlerinizi merak ediyorum

• Öncekileri Göster
  • bozuntuya vermeden konuyu değiştir

• Konu kalmadiki abicim :( problem o

• bir gazetede okumuştum.uzun boy kariyer şişkin bir cüzdan her kadını çeker miş

• Gazetede hic bir kadini en mutlu eden sey başlikli bir sey yok muydu abim.. bide oyle ozu sozu bir hediye bulsam

• diyer ikisi olunca 3de 2 şansın var yeter sana yeter

• Abi kisayim o zaman ne yapcaz ?

Yükleniyor...