Elinde bu kitap olan / Bulabilecek olan var mı?

arkadaşlar, sahaflara bakıyorum, normal baskısı piyasadan kalktı. internette satılmıyor. 19. yüzyıl Siyasi Tarihi-Fahir Armaoğlu eski basımını arıyorum. linkte resmini verdiğim şekilde

link

elinde olan, veya bulabilecek olan varsa lütfen yazabilir mi?temiz kondisyonda ise derhal ücretini gönderip alabilirim. teşekkürler

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Engellemişsin, cevap veremedim soran.

Annemden kalma kitaplar, o daha çok ilgileniyor. Eve gidince bir bakarım, arşivde olursa haber veririm. Gerçi veremem, engellisin de açarsın bir ara engeli.

Illa eski basım mı olması gerekiyor?

0|1
    0|0
    • engel mi? yanlış dokundum heralde.. demin yazabildiğne göre, allah allah?

eğer epey eski kitap varsa, liste de gönderebilriisn. ilgileniyorum öyle şeylele. ve eve, resimdeki aynı baskı olacak.

• ordamısın bilmiyorum ama, mesele nedir merak ettim. bir yannlış ya da eksik anlaşılma var sanırım

• ne kadar önemli işlerin varmış juliet.. pardon.. çok mantıklı yerlere yorumlar yapıp duruyosun..

Kızlar Ne Diyor 1

• Elimde 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi kitabı var, eski basım.

O işe yararsa gönderebilirim?

0|1
    0|0
    • yo o var.. yeşil-kalın olan.. bu da vardı kaybettim ya..

sen ne okuyosun?

Erkekler Ne Diyor 1

• link bu aynısı herhalde ? Sadece baskısı yetmediği için yeniden basılmıştır.

0|0
    0|0
    • hayır, o baskı kalktı, yemek kitabı gibi ufacık saçma bişey yapmışlar. verdiğin linkteki de yok aslında, satış dışı. bütün satış sitelerine baktım...

nerde oturuyosun? belki faydan olur..

• olur, sorun değil. bulalım da beklerim 1 hafta 1 ay önemli diil.. ekliyorum

• Tamamdır, konuşuruz bildiğin yer varsa söyle bana.

Yükleniyor...