Regl geciktirmek için ne yapmalı?

Soruma sadece bayan arkadaşların cevap vermesini istiyorum. Sevgili bayanlar. Kız arkadaşımın 38 gün ve 46 gün sonra toplam 2 tane sınavı var -şu kpss illeti- Malum bayanlar muayyen günlerinde eşref saatinde olmuyor. Kız arkadaşımın sınava gireceği günlerde regl olmaması için ne gibi önlem alması gerekir?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız arkadaşına SağlıklıPed al. Her günü aynı olsun. Geciktirmek daha gergin hale getirebilir. Normal günlerdeki gibi oluyor ;)

Benim kızım da kullanıyor, sınava da giriyor.

Bulamazsan mesaj at, adresini vereyim. Reklama gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Norlevo geciktirici hap kullanicak... Regli donemine uc dort gun kala gunde uc kez icicek nekadar kullanmak istiyorsa devam edicek...

0|0
    0|0
    • Mesela bugünden 3 hafta sonra regl oldu diyelim sonra sınav tarihleri arasında muhtemel regl için ilk sınavına 3 gün kala kullansa son sınavında bıraksa sıkıntı olmaz yani? Doğrumu düşünüyorum?

• hapı var onun

0|0
    0|0
  • regla 3 hafta kalaN orlevo geciktirici hap kullansın

0|0
    0|0
  • Primolut-n kullansın ama daha çok var kenks.

0|0
    0|0
  • adet geciktirici ilaçlar var

0|0
    0|0
  • Adet geciktirici hap kullansın.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum amaagrici onleyecek bir cok ilac var sonucta.

0|0
    0|0
    • Ağrıdan ziyade regli geciktirmek lazım. Sadece ağrı değil malum birçok psikolojik sıkıntıda olabiliyor.

• Fındık ve yoğurt yesin bol bol bu doğal yolu

bunun haricinde hap var geciktirici

0|0
    0|0
    • Prensesce, heja ve size teşekkür ederim. Bu hapların yan etkisi oluyor mu yoksa kadın hormunu vs gibi bir içeriğimi var. Bu arada fındık çok yiyor nede olsa karadeniz uşağı :)

• yok yaa yan etkisi olmuyor kullanabilir..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...