Şampiyonlar Liginde Gece Bitti Hangi Sonuçlar Sizi Şaşırtı Gelin Futbol Konuşalım 😄 ?

Manchester City 4-0 Monchengladhbach
Tottenham 1-2 Monaco
Porto 1-1 Kopenhag
Leverkursen 2-2 CSKA
Lyon 3-0 Dinamı Zagreb
Legia Varşova 0-6 Dortmund
Juventus 0-0 Sevilla
Club Brugge 0-3 Leicester City
Real Madrid 2-1 Sporting Lizbon

hadi beyler gelin tartışalım

beni en çok şaşırtan kopenhagın berabere kalması ve realin 3 dakikada maçı çevirmesi oldu ayrıca Legia Varşovanın bu kadar vasat olup 6 tane yemeside cabası

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Monchengladhbach bir gol atsaydı 720 lira alacaktım.
    Real Madrid maçı kesinlikle şite 2/1 bu adamların sponsoru bir kere bwin kesinlikle şike
    Juventus futbolcuları saçımı başımı yoldurdu 11 embesil sahada top oynuyordu

0|0
    0|0
    • 2ay

monchengladbach 2 golü kontradan yedi o kadar salakça oynadıki hani izlesen görürdün öyle diyim sana real madridde rodriguez oyuna girdi bir frikik kazandılar bide ortayla golğ buldular
      juventus aynı bok zaten bir kafa vuruşı var 2 tane birde şut var başka yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Dün 7-0 5-0 bugün 4-0 6-0 bune arkadaş almasınlar böyle dandik takımları şu lige

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 dakikada 2 gol atan real madrid şaşırttı
    bir de leicester

0|0
    0|0
    • 2ay

real madrid zaten son 15 dakikada sürekli bastırıyordu ronaldo enfes frikik moraya kafa golü bitirdi zaten
      leicester zaten 30 dk da 2 gol attı 3. cü golü penaltıda penaltı değil brugge akıllı olsaydı bugün maç en iyi berabere biterdi

• Real Madride güven olmaz ya iddaa oynasam maç 360 derece her an herşey olabiliyor

0|0
    0|0
    • 2ay

aga ama son 15 dk çok iyi bastırdı real ronaldo enfes frikik morata kafa bitirdi ve hepsi james rodriguez oyuna girdikten sonra oldu

• 2ay

😁😁😁 efsane yani

• 2ay

dışardan köşeye doğru iza olarak bakarsan

• Porto , juventus maçlarına şaştım lever de

0|0
    0|0
  • Ak portosu yüzünden yattım tek maçtan

0|0
    0|0
Yükleniyor...