Sessizlik mi? Ara mı vermek istersiniz?

Bir kadın hakkında arada kalmışsanız kafanı kurcalayan şey varsa siz bu durumda kadının nasıl davranmasını beklersiniz?

Bazı durumlar vardır hani, ne kal ne git durumları siz böyle bir durumda iken sevdiğiniz kişiye karşı gelgitli iken nasıl davranılmalı size?

Sessizlik mi?

Ara mı vermek istersiniz?

Yoksa başka şekilde mi davranırsınız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Neden insanlar bazi seyler olamayacaginin ihtimali oldugunda yakin davranmaz?

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• eminim çünkü, bende yoruldum bu hallerden.

Yani ben ne yapabilirim ki şu durumda.

Elimden gelen herhangi birşey yok soğumuşken sıcak davranamam.

• Haklisin ama sonucu yaz emi.. merakta birakma gizli kullanici :P

Erkekler Ne Diyor 6

• Ara verelim konusu kırmadan ayrılma işidir benim için kurtulma yoluydu ara verelim veya sorun bende sende değil klasikleri ama arada gerçekten sevgi olduğunda ne olursa olsun ara söz konusu olmaz senin verdiğin arada başkası girer devreye :D paylaşmaya hazır olan versin arayı

0|0
    0|0
    • öyle bir ara vermek değil bu bir kaç gün düşünme molası.

Çok yorduk bazı şeyleri yoksa, ayrılık gibi bir ara verme değil mesajlaşıyoruz, konuşuyoruz vs.

• söyledim ama, saçmalıyorsun bunu mu anladın dedi.

• Sen konun tamamını anlatmıyosun ki kuzum :D nasıl yorum yapayım

• Ara vermek olası bir uzaklaşma, soğuma devamında kaybetmeye kadar götürebilir durumu.. En mantıklısı konuşmak aklımdaki bütün soruların en mantıklı cevabını verecek kişi o olduğu için. Sorular cevaplanmadıkça iş daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • 7 saat icinde bu kadar kararli olabilicegini tahmin etmemistim

0|0
    0|0
  • direk lapsss die bırakırım ne o öyle arada kalmışşam vardır sıkıntı

0|0
    0|0
  • Kime karşı soruyu hiç anlayamadım...

0|0
    0|0
  • hiçbirini tercih etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gel git li davranıcak ve sende nasıl davranmalıyım diye mi soruyorsun vur tekmeyi gelemesin bir daha, başkasını arıyordur bulamazsa gelicek

0|0
    0|0
    • yok öyle gelgit değil.

başkasını arıyorda değil.

Aşık ama, sıkıntılr var onlar canını sıkıyor gibi bir gelgit durum

• uzaklaşmadık ki arıyoruz konuşuyoruz muhabbet ediyoruz genel bir soğukluk hali var bugün için.

Ayrıca aylardır sürekli sıksık görüştük ve bazı şeylerde sıkıntı yaşadık bende yoruldum açıkçası bir kaç gün görüşmeme kararı bu aslında ayrılık gibi bir ara değil kastı açıklamasını yaptı

• neyse artık ara ver bence

• sessizlik daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...