Haberlere göre Aykut Kocaman istifa etti

ne düşünüyorsunuz bu konuda Feridun niğdelioğlunun haberi diye inanmadım Aziz başkanla sorun yaşamışlar transfer falan diye inanmadım ama şimdi de Ligtvde geçti olursa nasıl olur sevinir misiniz

Güncellemeler:
tek aykutla kalsa iyi ama abdullah kığılı ali yıldırım hatta kongreyle aziz yıldırım da gidecek diyorlar.aykut hocanın gitmesine sevindim fenerli olarak çok severim çok iyi adam ama sevindim.onun dışında aziz başkan da sevsem de artık kan değişikliğine ihtiyacımız var yenilenmeye ihtiyacımız var

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• görünürde gitmesini gerektiren birşey yoktu, strese dayanabilecek izlenimi veren soğukkanlı bir görünümü de var, demek ki basına yansımayan ama kaldıramadağı bireyler var, muhtemelen "sana güvenip fbyi teslim ettik, hani nerede başarı" diye psikolojik bir baskı var, çocuğu özel okula gönderip de sonra "senin için o kadar para bayılıyoruz, nerede başarı" deyip verilen parayı çocuğun başına kakınca çocuğun bunalıp okulu bırakmak istemesi gibi bir durum olabilir

isterim ki terim gssyle sembolleştiği gibi fbnin de bir kocamanı, bjknin de bir aybabası olsun; bjk aybabayı gönderip yerine yabancı arayarak hata yapıyor bence; hatanın altyapıda, kurumsallaşmada, profesyonel yönetimde olduğunu, tüm faturayı hocaya kesmekle hiçbirşeyin değişmeyeceğini ne zaman anlayacaklar acaba, bıkmadılar mı yabancı hoca getirip sonra gönderip milyonlarca avroluk tazminat bayılmaktan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Üzüldük :[

Gs.

1|1
    0|0
  • kendi ve takımı için doğru karar verdiğini düşünüp bu şekilde karar almış demekki.

0|0
    0|0
  • hımmmmm :)

ne desemki bilemedim :)

0|0
    0|0
  • Şu an o haberi okuyorum bende..

Geri döner mi ki .. : /

Bence Tüm Fenerli Arkadaşlara Hayırlı Olsun.. !

0|0
    0|0
    • geri dönmez heralde artık olaylar karışık bu sefer başkanla sorun olduğundan dönmez

• bence de kolay kolay da gitmez başkan

• : ) Eee Şampiyonluk yarınlara.. !

• Biz kiminle dalga geçeceğiz şimdi :(((

0|0
    0|0
  • acayipp sevinirim :D keşke gerçek olsa

0|0
    0|0
  • resmi internet sayfasinda aciklama yapildi istifasi kabul edildi yani

0|0
    0|0
  • Gitmiştir umarım.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı diyelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Aykut Kocaman'ın başarılı olmadığını düşünenlerdenim. Bazıları diyor Avrupa ligi başarı falan diye ama hep şansmıza tırt takımlar çıkt bir tane sağlam takım çıktı yenildik elendik. Ligde de GS 10 puan fark attı, Türkiye Kupası'nıda alsın artık. Ayrıca Fenerbahçe'nin oyunundan da hiç keyif almıyordum, sıkıcı ve defansif bir oyun anlayışı Aykut dönemi boyunca.

Bence Fenerbahçe'nin ilacı Yılmaz Vural gibi sadece futbol ve meslek aşkı ile takımı sürükleyebilen tecrübeli bir teknik adam. Yılmaz Vural gelse çokk mutlu olurum, on numara adam, oldum olası severim, sevimli ve şakacı de adam yani, Aykut travmasından sonra iyi gelir. :)

0|2
    0|0
    • ben de aynı şeyi düşünüyorum herşeyiyle aynı.ben de yılmaz hoca getirtmezler belki ama jorge jesus dedikodusu benfica hocası ve onun oyun sistemine uyan oyuncularımız var hızlı oyuncular kontra hızlı futbol oynatacağımı düşünüyorum ama ilk tercih yılmaz vural tabiki :) takımı da taraftarı da uçururur :D

• hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • doğru mu samet

0|2
    0|0
  • Çocuk oyuncagına döndü bu kacın istifa sayamadım

0|1
    0|0
  • Merak etmeyin Akşama geri döner

0|1
    0|1
  • Muhım olan aykut kocaman ın ıstıfası degıl Aziz yıldırımın başkanlıgı bıraktıgıdır

Aziz yıldırımın başkanlıgı bıraktıgı gun fenerbahcenın yenıden doğdugu gun olacaktır

0|1
    0|0
    • kongre de olacak diyolar ama aziz kolay kolay bırakmaz sanmıyorum

• ne fbli ne gsliyim, gsli olarak ironi yaptığın belli, fb yıldırımla bir marka oldu, tesisleşme kurumsallaşma anlamında, şike olayı olmadı orası ayrı

• bu arada bjkli de değilim

• arkadaş bu kan değikliği lafı kadar içi boş bir laf olamaz, nedir yani bu lafın mantığı, açıklayamadığımız çözümü blamadığımız yerde sözüm sana değil toplumda hep kullanılıyor bu, yani aykut neden gitsin neden kalsın, somut nedenlerini, gerekçelerini yazalım, kan değişikliği demek bir gerekçe değil, böyle birşey olmadı, aykutu değiştirelim bakalım ne olacak demekten başka birşey değil bu, kusura bakma

0|0
    0|0
    • gerekçesi çok takımı böldü öncelikle.sen ne zaman gördün aykutcu veya şucu bucu denilen bir dönem.3 yıldır oyun oynadığımız maç sayısı az.o kadar parayla yılığdızlar barındırıyoruz hangisi meydanda.geçen sene bu takımdan iki tane adam sırf aykut hoca yüzünden gitti.ve stoch sezer hepsi hocaya küs.hocalık öyle olmaz her futbolcuyla sorun oluşmaz.oynanan oyunu hiç beğenmiyordum uefa yarı finale çıkana kadar da beğenmedi tebrik rttik sevindik tabi ama oyun yok ve artık değişiklik gerekti

• giden geleni aratmaz

0|1
    0|0
  • Şuna bak üzülenlerin hepsi Galatasaraylı puhahaha

0|1
    0|0
  • Ayrılması bir kayıp olmaz benim açımdan

0|1
    0|0
  • Galatasaraylılara geçmiş, Fenerlilere hayırlı olsun diyorum..

Sırada Aziz yıldırım var..

0|1
    0|0
  • Fenerbahçenin yararına olacaktır bence.

0|1
    0|0
  • Sinsi ayküt gitmiş..

Aziz o gitmedi ben kovdum diyor..

Doğru mu muğlalı?

0|1
    0|0
  • bırakma bizi kocamal yürekli adam ahhahah :D:D

0|1
    0|0
  • ayku kocaman gibisi bir daha gelmez.

0|1
    0|0
  • Önce sövecektim sana ama haber doğruymuş amk.

0|1
    0|0
  • Ollleyyy beee :D :D Güzel günler göreceğiz güneşli günler :))

0|1
    0|0
  • Aziz kovmaz onu.

0|1
    0|0
  • kalsın GSliler olarak üzüldük :d

0|1
    1|0
  • Gs'li olarka cok üzülürüm.

fb'yi bırakma Hocam,

0|1
    0|1
  • üzüldük :D

0|0
    0|0
  • Aykut: "Kovir misen Ağam?"

Aziz: "Kovmirem ula"

Aynı film bir kez daha oynayacak... Hepsi bu...

0|0
    0|0
  • ya gitti bitti yaaa

0|0
    0|0
  • Allah'ın sopası yok. sen sırf Galatasaray'a inat transfer yaparsan böyle dağılırsın işte. fener dahada kötü olucak görüceksiniz

0|0
    0|0
  • aslında KS üyeleri olark kampanya başlatalım gitmesin :D daha GS 4.yıldızı takacak öyle git hocam :d

0|0
    1|1
  • Selçuk Şahin'i kim ilk 11 de oynatır kurban olayım ya?

0|0
    0|0
  • üf yA:(((((

0|0
    0|0
  • aykut gitmeli kesinlikle

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım devrinin bitmesi lazım. eğer bitemezse fenerden bir cacık olmaz

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim aslandı klup artık

• aynen bakacaz zor ama gider belki artık

• bir galatasaraylı olarak inşllah aziz yıldırım gider ve fenerin önü açılır diyorum

• Yedirmeyiz Kimseye Aykutu hepimiz Aykutuz

1|1
    0|1
    • yedirmeyin arkadasım,aykut gibisi bir daha asla gelmez.

Aykut Hoca kalmalıdır.NET...

• Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...