Popomu büyütmek için ne yapabilirim?

Zayif bir kızım bu yuzden popom da küçük ama ben büyüsün istiyorum squat yapıyorum ancak spor salonunda degil bu yuzden sadece kendi vücut agirligimla gunde 40 tane sizce yeterli mi baska neler yapabilirim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• squat yap

1|0
    0|0
    • 2ay

Yeterli mi peki vücut agirligiyla yapilan

En İyi Kız Görüşü

• ağırlıksız belli bir yere kadar gelişir
    2 aydan sonra fark oluşmaya başlar sonra ağırlıkla çalış ve haftanın 2 günü dinlenmen lazım
    Hacim kazanmak istiyosan 2-3 kilo sağlıklı karbonhidratlarla kilo al
    Kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Beslenme programı.

1|0
    0|0
    • 2ay

Aciklar misin biraz

• 2ay

Teşekkür ederim ilgilendigin için

• 2ay

Rica ederimç

• Arkadan verecen millet dayıya dayıya popo kasların gevşiyecek ve büyüyecek bol bol arkadan ver hard soksunlar ama çatır çutur

0|0
    1|0
  • Çay demle sen

1|0
    1|0
  • yoğrulması lazım

0|0
    2|1
  • Squat hareketinden sonra, 2 adet dumbell alıp ' lunch ' hareketi de yapabilirsin hem bacakların güçlenir hemde popo'nun şekillenmesine yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Tokatlattir

0|0
    2|1
  • Ağırlık çalış iyi beslen

0|0
    0|0
  • Millet kucultmek ister sen tam tersi. kilo alinca buyur ama neden boyle bisey istiyorsun ki.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kilo alarak değil selulitli degil duzgun sekilde buyusun istiyorum su an selulitim yok kalcam kalkik ama cok kucuk geliyor ki buraya bir kere nasilim sorusu sordugumda cogu erkek cok zayif demişti

• 2ay

Kendim icin yapiyorum zaten daha iyigorunmek için

• 2ay

Buyuk olunca guzel olacak diye birsey yok. kucuk kalca da guzeldir

• Yaz bana ozelden tavsiye vereym sana

0|0
    0|0
  • Squat şart

0|0
    0|0
  • Ağırlık al onla squat yap

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne kadar agirlik alabilirim 3 kglik dumbellarim var evde daha fazlasini alamam ki zaten su an kaldiramam o yükü

• 2ay

Su an agirliksiz 40 tane yapiyorum bence 5er kgla da 10 15 rahat yaparim ya

• 2ay

Ooo sen bayağı olmuş başlayalı vücudun alışıktır o zaman yaparsın tabi

• koca götlü mü olmak istiyorsun açık yaz bize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç bir şey yapma squat yap git.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yeterli mi sence yaptigim squat

• Squat iyi yaparsan bir sure sonra.. 1 ay 2 ay sonra belli olur.. Hergun yap 50 ile basla sonra hergun 5 falan ekle.. Oyle yapa yapa olur ancak mucize bekleyip 2 haftada degismiyo diye durma devam et. 1 ay sonra baya bir fark eder

0|0
    0|0
    • 2ay

Ii haftadır yapiyorum düzenli 30la basladim bir bir artiyor yok devam ederim zaten de yeterli olur mu diye dusundum ben

• 2ay

30 az ve bir bir arttirmak da az.. Daha fazla yapmaya calis biraz zorla kendini daha guzel sonuclar alirsin hem nekadar cok yaparsan okadar cabuk alisirsin ve dahada kolay olur

• Youtubede spuqtgirl di sanirim onu yaz orda ki kadin guzel hareketler gisteriyo.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tesekkur ederim bakacagim

• Bol bol yemek ye knk

0|0
    0|0
    • 2ay

Yemekle degil de sporla buyusun istiyorum

Yükleniyor...