Gece başınızı yastığa koyduğunuzda bugün Allah için ne yaptım diyor musunuz ?

gece oldu yatağınıza girdiniz hiç düşünüyor musunuz keske sunu yapmasaydım deyip pişmanlık duyuyor musunuz ya da iyiki yaptm dediğiniz şeyler oluyor mu ? kısacası günün sonunda adil bir şekilde kendinizi ve yaptıklarınızı sorguluyor musunuz?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Evet Genel uyumadım için her zaman uyanıkken diyorumki Özellikle bu sbah ezanında aglatıyor beni...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kesinlikle mutlaka içsel muhasebe yaparım, günü nasıl geçirdim, iş hayatının stresi bazen gergin olabiliyorsunuz, bu sebeple iş açısından tartışabiliyorsunuz bunu kesinlikle şahsi boyuta dönüştürmem ancak o durumda kırdığım ve incittiğim biri varsa mutlaka telafi ederim. eğer güzel bir gün geçirmişsen yatağıma yattığımda zaten yüzümde koskocaman bir tebessüm vardır...:)))

3|0
    0|0
  • Utancımdan bunu kendime soramıyorum desem ?

1|0
    0|0
    • bende utanıyorum cunku o kadar yardıma muhtac ınsan varken yıyecek ıcecek bulamzkn bir damla su için birbirlerini ezen insanlar varken biz burda hiç bir sey yokmus gibi görmezden gelip ne giyelim ne içelim karar veremiyoruz sureklı daha fazlasını ıstıyoruz doymuyoruz onlarn yasama tutunmaya calsması ve bizim hiç bir şey yapamamamız beni gerçekten cok utandırıyor.

• Utandırmalı da

• aslı inan bana nihal atsız tarzında bir soru sormuşsun tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • hergün dua ediyor, günahlarımın affolmasını diliyorum. Ertesi gün yenibaştan

0|0
    0|0
  • Sorgulamaz olur muyum? O bunlara seyirci kaldıkça bende onu seyrediyorum.

Bunları gördükten sonra gideceğim cennet batsın. Varsa öyle biri vicdanını sorgulama zamanı çoktan gelmiş.

link

link

link

link

0|0
    0|0
  • Malesef düsünyorum günahları düşünüyorum sadece.

1|0
    0|0
  • küçüklüğümden beri okuduğum duaları okur yatarım. Kafamı yastığa koyduğumda inan bişeyi düşünecek kadar gözlerimi açık tutamıyorum :)) dualarımı okuyorum vuruyorum kafayı yatıyorum :)

0|0
    0|0
  • evet kendimle hesaplaşıyorum çoğu zaman

0|0
    0|0
  • eskiden muhasebemi yapardım ama uzun zamandır tık yok

0|0
    0|0
  • Zaten yatsı namazını kıldıysan o günün bir muhasebesini de yapmışsın demektir.

0|0
    0|0
  • Bismillahirrahmanirahim diyerek uyuyorum

1|0
    0|0
  • açıkca sorgulamıyorum ama gece vakti insan kendiyle başbaşa kaldığında vicdansal patlama yapıyor.keşke gün içerisinde kalp kırmasaydım şunu yapmasaydım diyebiliyor.

0|0
    0|0
  • her akşam düşünürüm fakat öyle birşeyki insan düşünsede düşünmesede ertesi ilerleyen günlerde pişmanlıklarınıda unutuyosn

0|0
    0|0
  • tuvaletimi yaptım

0|0
    0|1
  • evet peki senin dünkü pişmanlığın ne idi ve iyiki yapmışım dediğin ne

0|0
    0|0
  • İnsanın kalbinde olacak. Ve sonra beyninde... Sadece düşünmekle olmaz.

0|0
    0|0
  • allah ile benim aramda

0|0
    0|0
  • demiyorum siyorum kimi alakadr eder:D

0|0
    0|0
  • demiyorum..

.

0|0
    0|0
  • Hep düşünüyorum hep her saat unutmuşsam hergün

0|0
    0|0
  • Dua ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Sabah köpek yavrusu vardı kapıda ona yemekle su verdim..

Bu akşam rahatım :))

0|0
    0|0
  • demiyorum;)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Gün sonu alma huyum yoktur, oldum olası Z raporlarını sevmem.

0|0
    0|0
  • Hayır direkt uyuyorum

0|0
    2|1
  • Demiyorum.

0|0
    0|0
  • zaman zaman düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Dualarımı okur yatarım.