Sizce en iyi ve en kısa şekilde kilo verme yolları nelerdir?

zayıflamak istiyorum ama bir türlü karar veremedim ne yapsam diye, spor salonuna gidiyorum ama hangi diyeti yapmalıyım? şekeri kestim bu arada..

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hacı isveç diyetine biraz daha protein ekleyerek yap manken olursun 1 ayda :)tabi sporu da arttır

ben yaptım, bak fotoma, 46 bedendim şimdi ne oldum

yap yap hafifle, iyidir hafiflemek

0|1
    0|0
    • hmmm eklesene beni, detaylı anlat şu diyeti neler yaptn falan.. 1 ayda dediğin gibi oluosa şuandan itibaren başlarm valla :)

• yerim isveç diyetini :D

• diyet programı uygulayacaksan doktora git bence,bünyene göre belirler programı.yoksa kafana göre uygularsan sağlığını olumsuz etkileyebilir.

0|0
    0|0
  • En iyi ve en kisa yol üzgünüm ama yok..saglikli sayiflamak istiyorsan saglikli beslenip spor yapicaksin..sekerli seylerden cünkü ama yemelisin yeterki dikkat et fazlasini yeme :)

0|0
    0|0
  • diyeti de diyetisyen sayesinde uygula bence ama fitness eğitmenleri de biliyor bu işi.

0|0
    0|0
  • Sabah akşam düzenli yürüyüş ..Sağlıklı beslenme.. Spor..

0|0
    0|0
  • Spor yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 3 beyazı kes bol su iç kardiyo yap beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • spor+diyet 1 ayda 12 kg banko

0|0
    0|0
  • aksam 6 dan sonra kendini meyveye vur kesinlikle yemek yeme, alkolde kilo yapar sarap icebilirsin meyve yerine öyle bir derdin varsa.

0|0
    0|0
  • Spor yapıp karbonhidratı keseceksin tamamen.

0|0
    0|0
    • Proteine ağırlık ver, öyle bir beslenme şekli vardı. Besinleri karbonhidrat değerine göre numaralandırıyor, buna göre alkol bile serbest mesela ama ekmek yok. Uzun sürede vücudu bitkin düşürür ama kısa sürede işe yarıyor. Bir yakınım yapmıştı.

• traş olup kese de attırınca 150 gram veriyom bro

0|0
    0|0
  • su iç verirsin

0|0
    0|0
  • diyet yap kafi

0|0
    0|0
  • diyet spor

0|0
    0|0