Erkek dediğin çapkın mı olur?

erkek dediğin çapkın olur biraz gibi bazı söylemler gelmiştir kulağınıza. bu şekilde düşünen bayanlar var mı? varsa sebep nedir yani, sevgilin niye biraz çapkın olsun? :)

Güncellemeler:
erkeklerdende ben çapkın değilim diyen var mı :)

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• erkek çapkın olurdur diye bişey yok. bu düşünce yüzünden erkek apkınlığı hak görüyor hatta zorunluluk olarak görüyor. kişiler çapkın olabilir kızlar da çapkın olabilir. ki çok çapkın kız tanıyorum . olabilir yani kişiler çapkın ama sadece erkek olur diye bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çapkın olmasın ama kadınını bakımlı olmaya spor yapmaya cillop gibi olmaya teşvik etmek için şakacıktan öylesine diyebilir bak şu ünlü kadın çok güzelmiş bak onun karnı dümdüz ne güzel diye

0|0
    0|0
  • erkek dediğin çapkın olur, erkek dediğin içer, erkek dediğin döver, erkek dediğin ağlamaz! sanki şeytanı tarif ediyoruz a.q ya bu ne lan

0|0
    0|0
  • Olmasın, yorulmuştur zaten artık, dinlenme vakti.

0|1
    0|0
  • erkek dediğin beline diline sahip olur.

0|0
    0|0
  • erkeğin çapkınlığı ağzında olur o da dalgasına kişiliğinde değil erkek dediğin güvenilir olur

0|0
    0|0
  • Adam dediğin çapkın olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben erkek dedigin killi olur diye biliyorum : )) ( lütfen yorumu yanlis anlamiyalim )

0|0
    0|0
  • erkek dedıgın capkın olurda neymıs ben capkın fılan anlamam kasarlıktan farkı yok gozumde topuğuna sıkarım:)

0|1
    0|1
    • kaşar vs çapkın...adil bir karşılaştırma olmamış :)

• nıyeymıs aynısını bı kız yapsa onu dersınız erkek yapınca nıye oyle olmuyor bende hıcbır farkı yok nasıl sız el degmemıs kız ıstıyorsunuz bende oyle erkek ıstıyorum onemlı benım ıcın gecmısıde sımdıkı zamanıda

Erkekler Ne Diyor 8

• erkek değilim sadık olur. adam olur.

0|0
    0|0
  • evet erkek dediğin çapkın olur doğamız hormonlarımız böyle :) ama tabi hormonlar böyle deyip bokunu çıkarmamak lazım

0|0
    0|0
  • çapkınlık sadece erkeklerin kendi aralarındaki iletişimlerinde ve kademelerinde işe yarar kızlar kızar

0|0
    0|0
  • Aslında çapkınlığımdan değil denerim etkileyebiliyormuyum :D ama gitmem peşinden ilişki içerisindeysem

0|0
    0|0
  • KEsinlikle ben :D mal gibiyim

0|0
    0|0
  • Var da. Demek suç oldu artık. Demedim varsayın. -.-

0|0
    0|0
  • azcık olur be müdür

0|0
    0|0
  • erkeklerin uydurmasılan bu:)