Avrupa maçlarında butun turk takımlarımızı desteklememiz gerekiyor mu? Desteklemeyince vatan haini mi oluyoruz?

Soru çok açık ve net aslında detaya girip polemik yaratmak istemiyorum ama bir Fenerbahçe taraftarı olarak takımımıza her ortamda her yerde bulduğu her fırsatta çok ağır küfürler eden özellikle iki büyükler ts ve diğer takımları desteklemiyorum rakip takımı tutuyorum. Ben bundan da utanmiyorum çünkü ben bayragimi ulkemi seviyorum hainlik etmiyorum sadece bu ülkede ki Fenerbahçeye edilen küfürler yüzünden diğer takımları avrupada desteklemiyorum.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş dışında kimseyi desteklemiyorum. Senelerdir cepten yiyenler ülke puanına bir hayrı dokunsun diye kazansınlar isterim o ayrı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de fenerbahçeliyim ama dün beşiktaşın maçını izledim beşiktaşlı arkadaşım gibi gol olunca havalara uçmadım gol yiyince sinirlenip üzülmedim , fanatik olmana gerek yok destek vermek demek orda olmak izlemek demek zaten geri gelirse bir iki yorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende besiktasliyim ve feneri gsyi desteklemiyorum ama ülkemi temsil ediyosa saygi duymak zorundayiz sevmeyebilirsin desteklemekte zorunda degilsin ama saygi duy vatan hainligiyle alakasi yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aramız bozuk olabilir ama kanımız değil

Sen tutma ihtiyaç yok gizli

0|1
    0|2
  • Genelde bir türk olarak şöyle davranıyoruz ; Avrupada temsili Türkiye'yi temsil eden takımımız bir başarı sağlarsa onurlanıyoruz. Türkiyenin adı geçiyor ama kötü bir sonuçta tüm dünya değil tüm Türkiye'ye bile eziliyor.

0|0
    0|0
  • çoğunluğunun aynısını yapmayınca vatan haini oluyoruz, vatan hainisin

0|1
    0|0
    • 2ay

Kusura bakma her yerde benim takımıma küfür edilecek sonra bende onları destekleyecegim öylemi bence değil. Polemiği uzatmayalim engellemek istemiyorum sen fikrini söyledin bende söyledim teşekkürler

• Başarılar Zor ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...