Selam arkadaşlar hiç varmı..

facebookta açık seçik kadın profillerinin altında Dünya kdr saçma sapan erkek mesajı ve telefonunu verecek kdr işi ileri götürenler görüyorum..kafayı kırmış olmalılar..bunu yapanları kimler arıyor o resimlerdeki gibi hoş hatunlarmı diye düşünüyor ve kendi cevabımı veriyorum..hiç sanmıyorum..e peki bunlar neden o kdr numaralarını veriyorlar peki profillere ne demeli Acaba her yüz böyle profilden kaçı gerçek kadın..inanın 1 tanesi bile zor demek geliyor içimden sizin bu konuda bakışınız ne..!

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen nediyorsun ben adriana lima nın fotosunu atına cok guzelsin senle tanışabilirmiyiz yazanı gördüm:DDD

0|0
    0|0
    • slklar..:)) tanımadan yazarlar öyle :))

• be p*rno filimlerin altına yazanı bile gördüm

• öyle yazara tel bırakarak kız bulan birini gördünmü hiç yaşayan..bu bir mucize olur..hangi kız ayy bu çocuk çok azmış bir şununla konuşayım bende isterik biriyim zaten bir buluşup şey edelim der ki :))

• gerçeklermi değillermi bilinmez. ama hergün facebook'a bunları şikayet ede ede usandim:)

0|0
    0|0
    • birde telefon yazıyorlar..:D oraya numarayı verince tabi ne kdr kız varsa sıraya geçecek tek tek arayıp bunu randevu alacak :)

Yükleniyor...