Kapat

Benfica Avrupanın en zor deplasmanı diyenler var mı cidden?

Manchester United 40 yıllık yenilmezlik serisini bozan deplasmanda Fenerbahçe Bjkliler olsaydı ya da Gs Real Madrid'i 2-0 dan 3-2 yendi ya ya Bjkliler yenseydi yanlışlıkla ozaman Benfica'nın forveti yok 19 luk forvet ile sahaya çıkmış 4 sakatı var ve buna Avrupanın en zor deplasmanı diyenler Manchester ya da Real Madrid Uzayın en zor deplasmanı mı derlerdi sizce de siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• Benfica deplasmanı en zoru değil ama en zorlarından biri , araştıran bunu bilir
    Manchester ve Chelsea deplasmanında Beşiktasin galibiyetleri var , Benfica da yok önce bunu öğreneceksin

Benfica deplasmaninda gs geçen sene kotu futbolla yenildi ondan önce uefada fbyi elediler bu sahada ve 7-0 lik fb yi mağlup ettikleri mac var

0|1
    0|3
  • Böyle tartışmalara gerek yok beşiktaş 1 puan aldı ülke puanı arttı o zamanlar fenerbahçe galatasaray yendi Türkiye puanı arttı önemli olan kimin çok puan getirdiği değil önemli olan Türkiyedir 7 8 yıl sonra Şampiyonlar ligine gittiler bu sevinç normal

0|0
    0|0
  • en zor deplasman oldugunu düşünmüyorum, adamların taraftarı çekirdekçi tayfa 200 beşiktaşlı taraftarın sesi daha cok cıkıyordu. en zor deplasman olması için taraftar baskısının olması gerekir, bu Benfica taraftarında yok.

0|0
    0|0
  • İşte bu soruda morarmanın son dakika da Taliscanın füze mağduru olan basit birini görüyoruz..

Dün sayemizde Şampiyonlar ligi müziği dinledin daha çook dinlersin...

0|2
    0|0
    • Sen Gs sayesinde kaç yıldır dinliyorsun.

• Geçen yıl bu yıl da Gs sayesinde şampiyonlar ligi müziği dinledik sağosun dedin mi.

• Sen benim sorduğum sorulara cevap dahi veremeyecek zavallı birisin bu kafa ile değil 10 yıl bir 10 yıl daha anca bizim Sayemizde Şampiyonlar ligi müziği dinlersin..

Çapınız kadar hadi eyvallah.

• Real barça manchester united daha nice takım varken kimse benfica en zor deplaman demez beşiktaşlıyız

0|0
    0|0
  • 1. torbada nası böyle rezil bir takımvar anlamadım cidden rakip çook güçsüzdü

0|1
    0|1
  • her zaman olduğu gibi abartıyoruz

0|0
    0|1
  • Ben acilen noktalama işaretlerini öğrenmen gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...