Benfica Avrupanın en zor deplasmanı diyenler var mı cidden?

Manchester United 40 yıllık yenilmezlik serisini bozan deplasmanda Fenerbahçe Bjkliler olsaydı ya da Gs Real Madrid'i 2-0 dan 3-2 yendi ya ya Bjkliler yenseydi yanlışlıkla ozaman Benfica'nın forveti yok 19 luk forvet ile sahaya çıkmış 4 sakatı var ve buna Avrupanın en zor deplasmanı diyenler Manchester ya da Real Madrid Uzayın en zor deplasmanı mı derlerdi sizce de siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Benfica deplasmanı en zoru değil ama en zorlarından biri , araştıran bunu bilir
    Manchester ve Chelsea deplasmanında Beşiktasin galibiyetleri var , Benfica da yok önce bunu öğreneceksin

Benfica deplasmaninda gs geçen sene kotu futbolla yenildi ondan önce uefada fbyi elediler bu sahada ve 7-0 lik fb yi mağlup ettikleri mac var

0|1
    0|3
  • Böyle tartışmalara gerek yok beşiktaş 1 puan aldı ülke puanı arttı o zamanlar fenerbahçe galatasaray yendi Türkiye puanı arttı önemli olan kimin çok puan getirdiği değil önemli olan Türkiyedir 7 8 yıl sonra Şampiyonlar ligine gittiler bu sevinç normal

0|0
    0|0
  • en zor deplasman oldugunu düşünmüyorum, adamların taraftarı çekirdekçi tayfa 200 beşiktaşlı taraftarın sesi daha cok cıkıyordu. en zor deplasman olması için taraftar baskısının olması gerekir, bu Benfica taraftarında yok.

0|0
    0|0
  • İşte bu soruda morarmanın son dakika da Taliscanın füze mağduru olan basit birini görüyoruz..

Dün sayemizde Şampiyonlar ligi müziği dinledin daha çook dinlersin...

0|2
    0|0
    • 2ay

Sen Gs sayesinde kaç yıldır dinliyorsun.

• 2ay

Geçen yıl bu yıl da Gs sayesinde şampiyonlar ligi müziği dinledik sağosun dedin mi.

• 2ay

Sen benim sorduğum sorulara cevap dahi veremeyecek zavallı birisin bu kafa ile değil 10 yıl bir 10 yıl daha anca bizim Sayemizde Şampiyonlar ligi müziği dinlersin..

Çapınız kadar hadi eyvallah.

• Real barça manchester united daha nice takım varken kimse benfica en zor deplaman demez beşiktaşlıyız

0|0
    0|0
  • Ben acilen noktalama işaretlerini öğrenmen gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • 1. torbada nası böyle rezil bir takımvar anlamadım cidden rakip çook güçsüzdü

0|1
    0|1
  • her zaman olduğu gibi abartıyoruz

0|0
    0|1
Yükleniyor...