Antreman Programı lazım body ile ilgilenenler antreman programı verebilir mi

Özellikle karın bölgesinde yogunlasmak istiyorum yaz geldigi icin her gun spora vaktim var zorluk bakımından farketmez bir antreman programı verebilirseniz sevinirim (Bu arada karın bölgem yağlı diğer bölgelere göre)

Güncellemeler:
Bu arada boy 1.72 kılo 73 kilo vermemin yağ yakımının üzerine kurulu olması gerekli özellikle koldaki kas kütlesinde azalma olmamalı

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar sıkıcı yazı yazmışsın ki 1 kişi cevap verimiş neyse biz 2 yapalım kilo vermek istiyosan 3 beyazı ve glisemik indeksi yüksek gıdaları kesecen bol bol su içicen ve kardiyo yapanalısın kardiyo en az 30 dk ile bşla 60 a çıkar en son 90 nı bulsun kardiyo çalışmanı kas çalışmandan sonra yap sana bir porgream verccem ama bu pc biraz ağır video açmıyo bir yoru atarsan bir ara atarım program. gün aşırı çalşış birgün dinlen birgün çalış birgün dinlen . 2 tane 5 lk ya da 7 lik dumbel al

0|0
    0|0
    • tamam tesekkur ederım

• Biceps triceps deltoid çalışmayı dusunuyorum sadece trapez calısmayı ayrıca dusunmuyorum kolu kesmem yeterlı su an ıcın

• biceps link triceps link kolun şekle girmesi için tricepsler daha önemli şu andtremanda çok iyi triceps iiçin vücut ağırlığıyla çalışıyıosun zor bir antreman . link

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 gün çalışıp 1 gün dinleneceksin.

1 gün omuz biceps,triceps,trapez girecek,

diğer gün ise göğüs ve bacak gireceksin.

set arası her dinlenmede minder üzerinde karın egzersizleri yapacaksın. yediğine içtiğine dikkat edeceksin.

1|0
    0|0
    • yeni başlayacaksan bu uygundur şimdilik lakin kesinlikle bacak çalış...

• bir de bir sorum daha olucak calıstıgım gunlerde kosu ve bısıklet yapmalı mıyım karın bölgesini 0 a ındırmem gerekli

• oww biliyosun

• Bu idman programlarıda nette var.. Film sorularının ayrı versiyonu.. Çok ayrıntılı yazdıkları için emeklerine ayıp oluyor adamların.. Neyse Mekiğe yüklen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...