Antreman Programı lazım body ile ilgilenenler antreman programı verebilir mi

LinkinPark35
Özellikle karın bölgesinde yogunlasmak istiyorum yaz geldigi icin her gun spora vaktim var zorluk bakımından farketmez bir antreman programı verebilirseniz sevinirim (Bu arada karın bölgem yağlı diğer bölgelere göre)

Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada boy 1.72 kılo 73 kilo vermemin yağ yakımının üzerine kurulu olması gerekli özellikle koldaki kas kütlesinde azalma olmamalı
Antreman Programı lazım body ile ilgilenenler antreman programı verebilir mi