Dünkü maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benfica ve Beşiktaş maçında son anda puan alabildik, evet beşiktaşlılar adına çok önemli bir puan. Peki maçın geri kalanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Deplasmanda galibiyeti isteyen Beşiktaş izledik , daha çok net pozisyon bulan taraftı , özellikle Cenk ve Quaresma nin kaçırdığı pozisyonlar
    Ayrıca Taliscaya arkadan yapilan müdahale net penaltıydı fakat sırp hakem vermedi

Yenilen golde Tolga nin hatası var ama genel anlamda beğendim takımı , gruptan çıkacak görüntüsü verip dostu sevindirdi düşmanı üzdü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• takım hâla ''takım'' olamadı. yeni transferlerin adapte olması vs. çok da kısa olmayan bi' süreci gerektirecek. hazırlık maçlarında denenmesi gereken şeyleri-caner mi önde oynamalı, adriano mu?-, biz mecburen CL'de deniyoruz. bu da mutlaka kayıplara neden olacak. bu yüzden hem takım hem de taraftar birbirine karşı sabırlı olmalı.

1 puan her şeyden çok önemli, tolga ve quaresma'yı konuşmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Beck cok geriye oynuyor maçı sogutuyor Fenerbahceli olarak tebrik ederim şanssizlikta vardi ama sosanin gitmesi iyi olmadi diye düsünüyorum Olcay şahan da 10 numarayi hakketmiyor

0|0
    0|0
  • Benfica'nın baya bir eksigi var dı gönül ister tabii ki kazanmak ama salakça yenmiş bir gol ve son dakika atılmış bir gol ile beraberlik iyi oldu

0|0
    0|0
  • Gol olur dedim oldu Rıdvan dilmen gibi adamım

0|0
    0|0
  • SON ANDA KUPON GELDİ. ULAN AZ DAHA 3 MAÇLIK KUPON BJK YÜZÜNDEN YANACAKTI.

0|0
    0|0
  • İt s very important for us this score. What can I Do sometimes

0|0
    0|0
  • Kaç kaç

0|0
    0|0
  • Bu Cenk Tosun'u ne diye hala takımda tutuyorlar anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Benifacının yedeğine karşı berabere kalan beşiktaş istemiyırum

0|0
    0|0
    • 2ay

benfıcanın yedegımı? sadece forvetlerı yoktu gerı kalan tam kadro oynadı kardes

• Heycandan öldüm

0|0
    0|0
  • Vasat futbol iki takımda çok kötüydü ama yine bir puan iyi oyuna göre.

0|0
    0|0
  • Avrupa deviyle berabere kaldık çok mutluyum :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Maç inanılmazdı yani o maçın hakkı 3 filandı iyi mücadele etti çok fırsat kaçtı ama müthiş heyecanlıydı.. Pasif bir bjk yoktu gayet atikti tebrik ediyorum bjklileri

0|2
    0|0
  • Bir fenerbahceli olarak baktım fenerden hayır yok uzun süre sonra gol diye sevindim resmen teşekkürler talisca 😄golde tolganin hatasiydi penaltı da verilseydi yenebilirdi

0|0
    0|0
  • maçla alakam yok o yuzden bisey dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Sampiyonlar liginde yapilmicak hatalar yapiyolar oyle top kaybi oyle gelisine vurmak mi var

0|0
    0|0
  • Golü kim attiysa o kazandi Beşiktaş degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...